dnes
Pondělí - jasno
19°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
19°C
pozítří
Středa - zatazeno
22°C
Pražská doprava

Oprava protihlukové stěny omezí provoz na Bělohorské

V pondělí 1. dubna začne Technická správa komunikací s opravou protihlukové stěny na Bělohorské ulici. Řidiči tak musí počítat s omezením mezi Bílou Horou a Vypichem ve směru do centra. 

Jedná o sanaci a modernizaci (obložení akustickými panely) stávající protihlukové stěny (PHS) na Bělohorské ulici v úseku od ulice Za Oborou k odbočce prodejny Kaufland na Vypichu. Následně bude v úseku cca 400 metrů položen nový povrch. Předpoklad dokončení celé akce je 7. 8. 2019.

Dopravní omezení:
V průběhu sanace stěny bude probíhat částečné omezení jízdního pasu směr do centra. Budou omezena parkovací místa z rubové strany PHS.

Při realizaci nových povrchů vozovky bude komunikace uzavřena vždy v jednom jízdním směru a doprava bude vedena obousměrně vždy ve druhém jízdním pásu.

Na parkovišti P+R v Letňanech plaťte za parkovné prostřednictvím aplikace Moje Praha

19. dubna 2019 ve 22:27

Řidičkám a řidičům, kteří využívají parkoviště P+R v Letňanech, se usnadní parkování, jelikož mohou od nynějška pro snadné a rychlé placení za parkovné využít mobilní aplikaci Moje Praha. Parkovné tak jde jednoduše zaplatit přímo z auta a díky aplikaci mít všechny údaje o parkování pod...

Omezení dopravy na nábřeží Kpt. Jaroše – Dukelských hrdinů

19. dubna 2019 v 07:10

Od 19. do 30. dubna budou v souvislosti s výměnou kolejových oblouků tramvajové trati na křižovatce nábřeží Kapitána Jaroše a ulice Dukelských hrdinů zavedena následující dopravní opatření.

Zavedení zón placeného stání, výstavba garážového stání. Praha 13 zve na veřejné projednání

17. dubna 2019 v 09:28

Veřejné projednání se koná ve středu 24. dubna od 17 hodin v obřadní síni radnice na Slunečním náměstí.

Dlouhá a okolní ulice budou v pátek a v sobotu v noci uzavřeny

10. dubna 2019 v 09:41

Pro vjezd nerezidentů, vozů TAXI služeb a dalších smluvních přepravců budou mezi 22:00 a 3:00 hodinou uzavřeny ulice Dlouhá (od křižovatky s ul. Dušní po křižovatku s ul. Hradební), V Kolkovně, Rámová, Rybná, Masná, Kozí (od křižovatky s ul. Haštalskou po křižovatku s ul. Dlouhá). V Dušní ulici...

V úseku Vítězné náměstí – Divoká Šárka nepojedou tramvaje

10. dubna 2019 v 09:06

V sobotu 27. dubna od 8:30 do 17 hodin bude obousměrně přerušen provoz tramvají mezi Vítězným náměstím a Divokou Šárkou.

Další články
Nahoru