dnes
Pondělí - zatazeno
3°C
zítra
Úterý - zatazeno
4°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Oprava kanalizace komplikuje provoz na magistrále
Loni na přelomu listopadu a prosince uzavřela havárie vodovodu na náměstí I. P. Pavlova Sokolskou ulici od křižovatky s Ječnou ulicí. Foto: Renata Puci

Oprava kanalizace komplikuje provoz na magistrále

Dopravu v Legerově ulici v Praze 2 komplikuje od nedělního večera oprava prasklého hydrantu a poškozené dešťové kanalizace. Práce potrvají zřejmě do úterního dopoledne.

Do té doby musí řidiči počítat v úseku od Rumunské ulice ke stanici metra I.P. Pavlova se zdržením, doprava je tam svedena ze čtyř jízdních pruhů do dvou. ČTK to dnes řekli mluvčí policie Jan Daněk a Pražských vodovodů a kanalizací Tomáš Mrázek.

Podle Mrázka v neděli večer praskl u I. P. Pavlova hydrant, lidé v jednom obytném domě byli kvůli tomu do dnešního rána bez vody. Ve chvíli, kdy dělníci dělali výkop kolem hydrantu, zjistili závadu na dešťové kanalizaci.

Nyní se tam dělá havarijní oprava dešťové kanalizace, uvedl dnes dopoledne Mrázek. Práce na opravě by podle něj měly skončit v průběhu úterního dopoledne. Před místem oprav se tvoří kolony, doplnil k tomu policejní mluvčí.

V uplynulých týdnech Pražské vodovody a kanalizace řešily v centru Prahy dvě havárie. Nejdříve prasklo vodovodní potrubí na Karlově náměstí v ulici U Nemocnice a o pár dnů později o kousek dál, u křižovatky s Resslovou ulicí. V obou případech události na několik hodin omezily dopravu.


Neděle: Změna trasy a zastávek pro linku číslo 102

13. prosince 2018 v 08:48

Z důvodu konání společenské akce Starobohnické vánoční těšení dojde v neděli 16. prosince k dočasné změně trasy a zastávek pro linku číslo 102. Opatření platí pouze pro spoje zajíždějící do zastávky Staré Bohnice.

Praha 6: Vánoční režim pro parkování

12. prosince 2018 ve 12:40

Víkendy 22. – 23. prosince a 29. – 30. prosince je parkování v celé Praze 6 zdarma. V době vánočních prázdnin od 22. prosince do 2. ledna bude v Praze 6 ve smíšených – fialových – zónách omezena maximální cena parkovného na 20 – 40,– Kč/den dle cenového pásma, tedy Dejvice a Bubeneč 40 korun,...

Ze soboty na neděli bude uzavřen Bubenečský tunel

12. prosince 2018 v 11:08

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie tunelů bude úplně uzavřen Bubenečský tunel od soboty 15. prosince od 23 hodin do neděle 16. prosince do 5 hodin.

Těšnov – Vltavská: V sobotu nepojedou tramvaje

11. prosince 2018 v 08:03

Z důvodu studijní zatěžovací zkoušky silničního mostu přes kolejovou křižovatku Vltavská dochází od soboty 15. prosince přibližně od 4.30 hodin do neděle 16. prosince do 0.30 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Těšnov – Vltavská.

Další články
Nahoru