dnes
Pátek - jasno
31°C
zítra
Sobota - zatazeno
30°C
pozítří
Neděle - skorojasno
28°C
Oprava kanalizace komplikuje provoz na magistrále
Loni na přelomu listopadu a prosince uzavřela havárie vodovodu na náměstí I. P. Pavlova Sokolskou ulici od křižovatky s Ječnou ulicí. Foto: Renata Puci

Oprava kanalizace komplikuje provoz na magistrále

Dopravu v Legerově ulici v Praze 2 komplikuje od nedělního večera oprava prasklého hydrantu a poškozené dešťové kanalizace. Práce potrvají zřejmě do úterního dopoledne.

Do té doby musí řidiči počítat v úseku od Rumunské ulice ke stanici metra I.P. Pavlova se zdržením, doprava je tam svedena ze čtyř jízdních pruhů do dvou. ČTK to dnes řekli mluvčí policie Jan Daněk a Pražských vodovodů a kanalizací Tomáš Mrázek.

Podle Mrázka v neděli večer praskl u I. P. Pavlova hydrant, lidé v jednom obytném domě byli kvůli tomu do dnešního rána bez vody. Ve chvíli, kdy dělníci dělali výkop kolem hydrantu, zjistili závadu na dešťové kanalizaci.

Nyní se tam dělá havarijní oprava dešťové kanalizace, uvedl dnes dopoledne Mrázek. Práce na opravě by podle něj měly skončit v průběhu úterního dopoledne. Před místem oprav se tvoří kolony, doplnil k tomu policejní mluvčí.

V uplynulých týdnech Pražské vodovody a kanalizace řešily v centru Prahy dvě havárie. Nejdříve prasklo vodovodní potrubí na Karlově náměstí v ulici U Nemocnice a o pár dnů později o kousek dál, u křižovatky s Resslovou ulicí. V obou případech události na několik hodin omezily dopravu.


DPP dnes vrátí do provozu opravený trolejbus z Palmovky do Letňan

Včera v 11:11

Pražský dopravní podnik dnes vrátí do provozu opravený trolejbus z Palmovky do Letňan. Trolejbus byl mimo provoz od 14. srpna kvůli rozbitému sklu. Zkušební provoz trolejbusu začal loni a jezdil denně přibližně od 09 do 18:30 v intervalu 60 minut. Na trolejbusovou trasu vyjel vůz Škoda 30Tr...

Pravidelná údržba uzavře tunelový komplex Blanka

15. srpna 2018 v 18:01

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie tunelů bude probíhat úplná noční uzavírka tunelového komplexu blanka od 15. srpna od 23 hodin do 16. srpna do 5 hodin.

Otakarova – Albertov: Během víkendu nepojedou tramvaje

14. srpna 2018 v 08:59

V sobotu 18. srpna a v neděli 19. srpna, vždy od 8:30 hodin do 17:30 hodin bude přerušen provoz tramvají v úseku Otakarova – Albertov, pouze v uvedeném směru.

Omezení provozu na Libušské

10. srpna 2018 v 10:03

Od 13. do 19. srpna bude omezen provoz na komunikaci Libušská v Praze 12 u čísla 339/146 – naproti zastávce autobusu MHD Libušská sokolovna. 

Parkovacích oprávnění v Praze 4 má zatím 14 tisíc lidí

7. srpna 2018 ve 12:29

Úřad městské části Praha 4 dosud vydal více než 14 000 parkovacích oprávnění. Zóny placeného stání zde začaly fungovat letos 1. července.

Další články
Nahoru