dnes
Sobota - zatazeno
15°C
zítra
Neděle - skorojasno
13°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
14°C
Oprava kanalizace komplikuje provoz na magistrále
Loni na přelomu listopadu a prosince uzavřela havárie vodovodu na náměstí I. P. Pavlova Sokolskou ulici od křižovatky s Ječnou ulicí. Foto: Renata Puci

Oprava kanalizace komplikuje provoz na magistrále

Dopravu v Legerově ulici v Praze 2 komplikuje od nedělního večera oprava prasklého hydrantu a poškozené dešťové kanalizace. Práce potrvají zřejmě do úterního dopoledne.

Do té doby musí řidiči počítat v úseku od Rumunské ulice ke stanici metra I.P. Pavlova se zdržením, doprava je tam svedena ze čtyř jízdních pruhů do dvou. ČTK to dnes řekli mluvčí policie Jan Daněk a Pražských vodovodů a kanalizací Tomáš Mrázek.

Podle Mrázka v neděli večer praskl u I. P. Pavlova hydrant, lidé v jednom obytném domě byli kvůli tomu do dnešního rána bez vody. Ve chvíli, kdy dělníci dělali výkop kolem hydrantu, zjistili závadu na dešťové kanalizaci.

Nyní se tam dělá havarijní oprava dešťové kanalizace, uvedl dnes dopoledne Mrázek. Práce na opravě by podle něj měly skončit v průběhu úterního dopoledne. Před místem oprav se tvoří kolony, doplnil k tomu policejní mluvčí.

V uplynulých týdnech Pražské vodovody a kanalizace řešily v centru Prahy dvě havárie. Nejdříve prasklo vodovodní potrubí na Karlově náměstí v ulici U Nemocnice a o pár dnů později o kousek dál, u křižovatky s Resslovou ulicí. V obou případech události na několik hodin omezily dopravu.


Dopravní omezení v Podbabské a Papírenské v Praze 6

17. října 2018 ve 14:01

Z důvodu budování hradidlové komory u břehu Vltavy, která do budoucna zabrání zaplavování nejníže položené části komunikace pod mostem, probíhají v úseku stavební práce. Jsou zde umístěny dočasné semafory, které řídí dopravu. 

Čtyři noci bude uzavřen Letenský tunel

15. října 2018 ve 22:39

Z důvodu údržby a mytí tunelu bude uzavřen Letenský tunel od 17. října do 21. října vždy v noci od 23 hodin do 5 hodin.

Nepojedou tramvaje křižovatkou Lazarská a Spálená

14. října 2018 v 07:41

Z důvodu opravy tramvajové trati na křižovatce ulic Lazarská a Spálená dochází od čtvrtka 18. října od 4:30 hodin do pondělí 29. října do 4:30 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Lazarská–Jindřišská.

Do srpna bude uzavřen vstup do metra z Karlova náměstí

9. října 2018 v 11:30

Ode dneška je kvůli výměně eskalátorů a dalším opravám uzavřen vstup do metra z Karlova náměstí. Cestující musí pro vstup i výstup do a ze stanice používat vestibul z Palackého náměstí.

Dopravní opatření v Povltavské ulici

8. října 2018 v 16:23

Zítra začnou stavební práce na rozšíření nájezdové rampy na most Barikádníků v ulici Povltavská v Praze 8. Práce skončí v neděli 18. listopadu. 

Víkend: Noční uzavření tunelů Brusnického a Dejvického

8. října 2018 v 10:15

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie tunelů budou Brusnický a Dejvický od 13. října od 23 hodin do 14. října do 5 hodin uzavřeny.

Svezte se historickým trolejbusem Škoda 8Tr

8. října 2018 v 08:22

V neděli 14. října, plánované časy odjezdů z Kundratky: 10:00, 11:00, 13:00, 14:00 a 15:00 hodin. Jízdenky za 35 korun budou prodávány přímo ve voze – nástup bude umožněn zadními dveřmi. Kapacita jízdy je 40 cestujících.

Další články
Nahoru