dnes
Úterý - prehanky-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Pražská doprava

Oprava Doupovské skončí o měsíc dřív

Technická správa komunikaci hl. m. Prahy pro letošní rok končí opravu ulice Doupovská. Auta se na tuto komunikaci vrátí 1. září oproti plánu, kdy rekonstrukce měla trvat až do 28. září 2014.

„Rekonstrukci jsme museli zkrátit z důvodu koordinace s akcí opravy kanalizace, kde je investorem Městská část Prahy 15. Další část oprav tedy posouváme na červenec až srpen 2015 v úseku Chudenická – Chalupnická. Z tohoto důvodu je akce ukončena v předstihu a komunikace je uvedena do předčasného užívání,“ upřesnil zkrácení stavby šéf TSK Ladislav Pivec
 
Rekonstrukce ulice Doupovská:

Byla zde provedena souvislá údržba komunikace. Po vyfrézování byl na rekonstruovaném úseku položen nový živičný povrch v úpravě snižující hluk a obnoveno vodorovné dopravní značení.

V celkové rekonstrukci je plánována oprava sedmi zastávek autobusu a přechody, u kterých není bezbariérová úprava, budou upraveny jako bezbariérové.


Praha 2: Údržba chodníků v zimě

3. ledna 2018 ve 13:12

Radnice Prahy 2 bude pro zimní sezonu  2017/18  zajišťovat schůdnost na chodnících, které jsou zařazeny ve vyhlášce hl. m. Prahy mezi neudržované komunikace.

Další články
Nahoru