Dnes Středa - zatazeno 0°C
Zítra Čtvrtek - snih 0°C
Středa 29. 11. 2023
Svátek má Zina
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Opilý vjel do protisměru, zaparkoval a usnul

Hlídka strážníků z Prahy 1 si ve Washingtonově ulici všimla auta zaparkovaného v rozporu s dopravním značením, ve kterém spal na místě řidiče muž. Když muž po probuzení promluvil, bylo jasné, že je pod vlivem alkoholu.

Přesednutí na místo spolujezdce bylo zbytečné. Kamerový záznam potvrdil, že vozidlo řídil, jel v protisměru, po zaparkování několikrát vystoupil a nastoupil, dokonce si na chvíli lehl vedle vozu.

Osmačtyřicetiletý muž nadýchal přes 2,3 promile a strážníci navíc zjistili, že má vysloven zákaz řízení do roku 2024. Věc si na místě převzala státní policie, která rozhodla o převozu na záchytku.


Autor: Cen

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Sprejer při zadržení tvrdil, že je malíř a lakýrník

20. října 2023 v 10:42

Šestadvacetiletého sprejera usvědčil svědek i záznamy z městských kamer. Strážníkům se snažil namluvit, že ruce má špinavé kvůli svému povolání, protože je malíř a lakýrník. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Další články
Nahoru