dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražské krimi

Opilý spáč blokoval vchod do restaurace, jeho agresivní přítel ho chránil zuby nehty

Ve středu ráno bylo telefonicky oznámeno na linku tísňového volání „156“, že v jedné z restaurací v Cimburkově ulici je zjevně opilý a spící muž s agresivním psem. Muž leží ve vchodu do provozovny a jeho psí přítel svým vrčením, štěkáním a pobíháním kolem svého pána, nedovoluje vstup ani odchod zákazníků.

Na místo okamžitě vyjela hlídka strážníků z Prahy 3, která zjistila, že se celá věc zakládá na pravdě. Vzhledem k tomu, že ležící muž nereagoval na žádné hlasité výzvy, pojala hlídka obavu o jeho zdraví. Proto se jeden ze zasahujících strážníků pokusil, a to i přes nevoli psa, přiblížit k ležícímu muži a zjistit jeho zdravotní stav.

V tu chvíli na strážníka pes zaútočil a zakousl se mu do jeho služební boty. Strážník rychle zareagoval tak, aby psovi nezpůsobil zranění a přitom se dostal z jeho sevření. Následně strážníci přivolali své kolegy z odchytové služby, aby psa bezpečně odchytli a mohli se dostat k ležícímu muži.

Mladý muž byl opravdu pouze pod vlivem alkoholu a spal. Po probuzení nebyl schopen, z důvodu své opilosti, se strážníky celou věc projednat. Celou věc bude muset mladý muž vysvětlit před správním orgánem.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru