dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
1°C
Pražské krimi

Opilý senior vystrašil sousedy: Předvedl podivný striptýz v pyžamu a rozhodl se pro demolici

Nájemníci bytového domu museli na svého souseda přivolat pražské strážníky, protože v silné opilosti demoloval zařízení společných prostor. Pro silnou intoxikaci alkoholem nebylo možné provést u pětasedmdesátiletého seniora ani orientační dechovou zkoušku. Za doprovodu strážníků ho záchranná služba převezla do nemocnice.

Nájemnice bytového domu v ulici Na Dělostřílnách ve středu večer volala na linku tísňového volání s tím, že ve společných prostorách opilý soused demoluje zařízení. Strážníci z Prahy 6 nalezli staršího muže oblečeného jen do horního svršku pyžama na schodišti mezi prvním a druhým patrem.

Nebyl schopen srozumitelně komunikovat a pro silnou intoxikaci alkoholem u něj nebylo ani možné provést orientační dechovou zkoušku. Kvůli jeho vysokému věku hlídka na místo zavolala záchrannou službu, která rozhodla o jeho převozu do nemocnice.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru