dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
4°C
pozítří
Sobota - jasno
3°C
Opilý senior vyklopil vnoučka z kočárku, zalehl ho a zranil
Senior se před procházkou opil, bohužel to odnesl jeho vnuk. Ilustrační foto: freeimages

Opilý senior vyklopil vnoučka z kočárku, zalehl ho a zranil

Nedělní procházka s dědečkem dopadla určitě jinak, než si rodiče miminka představovali. Čtyřměsíční vnuk skončil s vážným zraněním v nemocnici.

Šestapadesátiletý muž se dnes před polednem vydal v Praze 6 na procházku se svým čtyřměsíčním vnoučkem. V ulici Na dlouhém lánu upadl a malé dítě vyklopil z kočárku. „Bohužel senior spadl tak nešťastně, že kojence doslova zalehl. Dítě utrpělo těžké zranění, pro které muselo být neprodleně převezeno do nemocnice,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Podrobnosti o stavu dítěte zatím nejsou známy.

V rámci prošetřování popsané události podrobili policisté šestapadesátiletého seniora orientační dechové zkoušce. Ta měla pozitivní výsledek, neboť se na displeji přístroje objevila hodnota téměř čtyři promile alkoholu v dechu!

„Jelikož i dědeček utrpěl při události zranění, byl taktéž převezen do nemocnice. Z toho důvodu nebylo možné, aby policisté provedli úkony, na základě kterých by událost právně kvalifikovali. Tyto úkony budou možná až po vystřízlivění a propuštění seniora z nemocnice, potažmo záchytné stanice,“ dodal Tomáš Hulan.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru