dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
9°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Opilý řidič za sebou zanechal spoušť
Nezodpovědný řidič před jízdou pil alkohol. Ilustrační foto: sxc.hu

Opilý řidič za sebou zanechal spoušť

Tři nabouraná auta a těžce zraněná žena. To je bilance zběsilé jízdy opilého řidiče dnes odpoledne ulicemi na jihu Prahy.

Čtyřiapadesátiletý muž se dnes odpoledne před jízdou terénním autem značky Landcruiser posílil alkoholem. A jak se později ukázalo z dechové zkoušky, nezůstalo asi jen u jedné skleničky.

Nejdříve havaroval v ulici Cílkova na sídlišti Kamýk do dvou osobních vozidel Škoda Fabia a Škoda Octavia. To ho však nezastavilo a ve zběsilé jízdě pokračoval do ulice Cihlářova, kde se mu navíc podařilo havarovat do vozidla Peugeot. Sešlápnul plyn a za chvíli už byl v ulici Generála Šišky.

Jeli za ním svědci

„Tam u zastávky MHD srazil na přechodu pro chodce osmapadesátiletou ženu, která následně skončila se středně těžkým zraněním v nemocnici,“ uvedla policejní mluvčí Jana Rösslerová.

V té době ho však již sledovalo několik řidičů, kteří viděli jeho nebezpečnou jízdu. Řidič pokračoval do ulice Levského, kde ho nakonec zadrželi policisté z Místního oddělení Modřany.

Celou událostí se nyní zabývají jak místně příslušní policisté, tak i policisté z Oddělení dopravních nehod. Po vyslechnutí svědků události a po provedení prvotních úkonů pak policisté stanoví i právní kvalifikaci. Muži by mohlo minimálně hrozit obvinění z ohrožení pod vlivem návykové látky i z ublížení na zdraví.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru