dnes
Neděle - prehanky-snih-dest
5°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
6°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
10°C
Pražské krimi

Opilý řidič jel po ráfku, po zadržení putoval rovnou do vězení

V noci z úterý na středu okolo půl třetí ráno na křižovatce ulic Branická a Modřanská upoutal pozornost policistů řidič červené Octavie, za kterou byl připojený přívěsný vozík. Policistům se hned na první pohled nelíbil způsob jízdy řidiče vozu, který se po silnici motal od krajnice ke krajnici.

Hlídka se proto za autem otočila a zastavila ho. Po prvním kontaktu policistů s řidičem bylo jasné, co stálo za jeho nestandardní jízdou. „Byly to více než dvě promile alkoholu, které osmačtyřicetiletý řidič nadýchal. Za jeho nestandardní jízdou však mohla stát i skutečnost, že měl proraženou pravou přední pneumatiku a jel pouze po ráfku. Kolo si totiž poškodil o obrubník,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk. 

Policisté ještě na místě kontroly zjistili, že je na muže soudem vydán příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. Po provedených úkonech na místním oddělení muž putoval rovnou do vězeňského zařízení na Pankráci.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru