Dnes Čtvrtek - mlha 2°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 4°C
Čtvrtek 29. 2. 2024
Svátek má Horymír
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Opilý pár se porval u hlavního nádraží
Muž ženu opakovaně udeřil pěstí. Ilustrační foto: Freeimages

Opilý pár se porval u hlavního nádraží

Na základě oznámení na tísňovou linku 156 vyjížděla minulý týden v pátek večer hlídka strážníků do sadů Vrchlického u hlavního nádraží, kde měl muž kopat do jiného. O případu informovala mluvčí městské policie Irena Seifertová.  

„Hlídka dorazila k místu napadení během okamžiku a spatřila, jak na zemi muž drží ženu. Oba aktéry od sebe oddělila a s ohledem na zranění 55leté ženy, přivolala záchrannou službu,“ popsala Seifertová. 

Krvácivé zranění měl ale v obličeji také 39letý útočník, který strážníkům řekl, že jako první na něj měla zaútočit právě dotyčná. On jí pak ránu pouze oplatil. 

Záběry z kamer ukázaly nejen to, jak muž do ženy kope, ale také jak ji brutálně šlape na hlavu. Celý příběh toho, co se doopravdy stalo, budou nyní rozplétat policisté. „Oba aktéři byli zjevně pod vlivem alkoholu,“ dodala mluvčí strážníků.


Autor: red

Hasiči zabránili rozšíření plamenů na fotovoltaiku

22. února 2024 ve 14:05

Ve čtvrtek 22. února od 10:44 hodin zasahovali hasiči ze satalické a strašnické stanice v ulici K viaduktu v Praze-Kyjích u požáru na balkóně rodinného domu.

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru