Dnes Úterý - skorojasno 30°C
Zítra Středa - polojasno 31°C
Úterý 16. 8. 2022
Svátek má Jáchym
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Pražský život

Opilý muž zkolaboval na ulici

Zkolabovaného muže přivedli dnes brzy ráno strážníci k vědomí, poskytli mu první pomoc a přivolali záchranáře.

V ulici Pod Krejcárkem zkolaboval před projíždějící hlídkou psovodů podnapilý muž a upadl do bezvědomí. Strážníci okamžitě zahájili první pomoc. Po uvolnění dýchacích cest záklonem hlavy se jim podařilo přivést muže k vědomí.

„Byl ale silně dezorientovaný a obtížně komunikoval. Hlídka mu ošetřila krvácivé zranění ruky a hlavy a přivolala záchranáře, kterým asistovala při přemístění 45letého muže do sanitky,“ uvedla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.


Autor: red

Letní trhy na náměstí Republiky

Včera v 10:15

Náměstí Republiky se proměnilo v rozkvetlou louku. Trhovci nabízí ve dvanácti letně nazdobených stáncích vybrané pochutiny a drobné řemeslné výrobky. Návštěvníci centra Prahy se tak mohou občerstvit při procházkách hlavním městem až do 28. srpna.

PVK: Přehled plánovaných výluk na 33. týden

13. srpna 2022 ve 12:25

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Praha 14 vyhlásila pro nezletilé obyvatele městské části soutěž o elektrokoloběžky

12. srpna 2022 v 16:54

Jsi ve věku od 6 do 16 let, jsi místní, baví tě točit videa a chceš se prohánět na vlastní elektrokoloběžce? Řekni rodičům a společně si prostudujte pravidla soutěže „14 elektrokoloběžek pro Prahu 14“, kterou pro zdejší děti a mládež připravila městská část...

Další články
Nahoru