dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
5°C
Opilý invalida byl agresivní a obnažoval se
Agresivní vozíčkář nakonec skončil na záchytce. Ilustrační foto: Samantha Mesones / sxc.hu

Opilý invalida byl agresivní a obnažoval se

Nevídaným případem se museli zabývat strážníci v Praze 6. Ve středu večer vyjížděli k opilému agresivnímu muži, který na příjmu nemocnice v pražských Střešovicích napadal ochranku i zdravotnický personál. Byl vulgární a obnažoval své genitálie.

Strážníci po příjezdu na místo spatřili muže na invalidním vozíku, který napadal pracovníky ostrahy nemocnice. Hlídka dále zjistila, že silně podnapilému muži bylo přivoláno speciální vozidlo pro odvoz opilců, které ho mělo převézt na záchytnou stanici.

Agresivní invalida, kterému lékaři naměřili bezmála tři promile, neustále křičel vulgární nadávky, a když si stáhl kalhoty a začal odhalovat své genitálie, strážníci ho odvezli do vstupní haly, aby nerušil pacienty čekající na ošetření.

Strážník dostal pěstí

Muž ochrance i strážníkům neustále nadával, vyhrožoval dokonce usmrcením jednoho člena hlídky. Mužova agresivita se však ještě stupňovala.

Vozíčkář se v jednu chvíli pokusil zaútočit na pracovníka ochranky, když tomu chtěli strážníci zabránit, opilý mladík udeřil pěstí jednoho ze zakročujících strážníků do obličeje.

Muž byl nakonec zpacifikován, skončil v poutech a následně na záchytce. Je podezřelý z útoku na úřední osobu.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru