dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
10°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
10°C
Pražské krimi

Opilý cizinec napadl obsluhu benzínky i strážníky

V úterý odpoledne přijali strážníci z Prahy 6 oznámení, že na čerpací stanici v ulici Ve struhách napadá opilý muž obsluhu čerpací stanice.

K pumpě byla vyslána autohlídka z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 6. Už když přijela na místo, uviděla muže, který napadal obsluhu. Ta se mu pokoušela zamezit ve vstupu do prodejny.

Strážníci muže oddělili od pracovníků benzínky a snažili se zjistit, co se stalo. Muž však byl tak opilý, že nebyl schopen předložit žádný doklad totožnosti.

Nejdřív se omlouval, ale vzápětí začal urážet a poté na hlídku zaútočil kopy. Strážníci proti muži zakročili a za použití donucovacích prostředků mu nasadili služební pouta. Pro podezření ze spáchání trestného činu ho omezili na osobní svobodě. Silně opilého cizince si následně převzala hlídka Policie ČR k dalšímu opatření.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru