dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
9°C
Pražské krimi

Opilý blb v centru Prahy

V úterý ve dvě hodiny v noci přijali strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 oznámení, že v ulici Skořepka se pohybuje zjevně opilý muž a poškozuje zaparkované automobily.

Strážníci na místě uviděli muže odpovídajícího popisu, jak jde směrem k ulici Na Perštýně. Když hlídka prováděla kontrolu jeho totožnosti, přihlásil se svědek, který uvedl, že muže viděl, jak ukopl zrcátko u jednoho z vozidel, a poté kopal do vchodových dveří jednoho z domů.

Strážníci nalezli navíc ještě automobil, který měl poškozené zadní levé dveře. Hlídka proto muže omezila pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě a přivolala na místo Policii ČR.

Provedenou dechovou zkouškou mu byly následně naměřeny téměř dvě promile. Muž navíc začal být agresivní a pokusil se o útěk. Strážníci mu proto za použití donucovacích prostředků přiložili služební pouta. Událost dále šetří Policie ČR, výtečníka čeká minimálně úhrada škody.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru