dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Opilou mládež odvezla sanitka: Třináctka zvracela na Andělu, patnáctiletý hoch se patnáctkrát netrefil do přístroje
Opilý mladík se nedokázal trefit do náústku. Foto: MP Praha

Opilou mládež odvezla sanitka: Třináctka zvracela na Andělu, patnáctiletý hoch se patnáctkrát netrefil do přístroje

Děti a mladiství bez dohledu rodičů svůj čas vyplnili alkoholem. Hned dva případy, kdy popíjeli alkoholické nápoje, zaznamenali ve středu pražští strážníci.

První případ byl zaznamenán včera kolem sedmé hodiny večer. V ulici Nádražní u výstupu z metra Anděl se potácely dvě dívky ve věku 13 a 14 let. Pouze u starší slečny se podařilo provést dechovou zkoušku. Přístroje jí naměřily skoro jednu promile alkoholu v dechu. Třináctileté dívce se udělalo nevolno a začala zvracet. Obě „dámy“ odvezla záchranka do nemocnice.

Stejně tak dopadl i patnáctiletý mladík z Černého Mostu. Ležel na zastávce MHD Bryksova v Praze 14 a vedle něj stála sedmnáctiletá dívka. Nebyl schopen komunikace, nemohl se postavit na nohy a nijak nereagoval na podněty.

Strážníci se s ním pokusili provést orientační dechovou zkoušku, ale všech patnáct pokusů bylo marných. Nebyl schopen vydechnout patřičný objem do přístroje. S ohledem na jeho zdravotní stav, kdy byla patrná téměř otrava alkoholem, strážníci přivolali na místo sanitku.

Mladík se několikrát pozvracel a po příjezdu záchranářů dostal infuzi. Dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 1,87 ‰. Vedle stojící slečna nadýchala 2 ‰ alkoholu v dechu.

„Náhodou jsem se potkala se spolužákem z gymnázia. Byl již takto opilý. Já si předtím cestou koupila ve večerce jednu láhev piva a vypila ji,“ řekla.

Hlídka městské policie následně vyrozuměla jak rodiče obou mladistvých, tak místně příslušné pracoviště odboru sociální ochrany dětí.

Alkohol v ulicích Prahy – (tragi)komické případy

Proč agresivní opilá žena masturbovala před strážníky? Jste jak Keni, líbíte se mi, řekla  

Místo vody vodka: Mládež měla velkou chuť pít

Vám třem kokotům nic dávat nebudu, zahřímala opilá žena na Ípáku a chtěla řídit autobus

Příští zastávka: záchytka. Silně opilá žena si v autobuse MHD udělala z malé dcery opěrku

Alkohol probudil v hysterce démona agrese. Házela nábytek z okna, pak po něm skákala


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Další články
Nahoru