dnes
Pátek - jasno
2°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C
Opilí řidiči: matka vezla dcerku a vybržďovala ostatní, samozvaný dýdžej prchal před hlídkou
Opilí piráti silnic se zase předvedli. Ilustrační foto: sxc.hu

Opilí řidiči: matka vezla dcerku a vybržďovala ostatní, samozvaný dýdžej prchal před hlídkou

Případy, kdy v Praze sednou řidiči za volant s alkoholem v krvi, nejsou podle statistik žádnou výjimkou. Některé případy opilců šokují i zkušené policisty. Události, nad kterými lze jen kroutit hlavou, se staly v pražských ulicích v posledních hodinách.

Včera večer kolem deváté hodiny večerní zastavili smíchovští policisté na ulici Radlická Volkswagen Touran, jehož řidička měla podle přijatých oznámení vybržďovat a ohrožovat další řidiče.

Při vystupování se jen velmi těžko držela na nohou a byl z ní silně cítit alkohol. Orientační dechová zkouška prokázala u šestatřicetileté řidičky hladinu alkoholu 3,5 promile.

Na případu je však nejvíce zarážející, že ve vozidle měla ještě svou šestiletou dceru. Ta byla na místě předána otci a matku policisté zadrželi pro podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

"Po vystřízlivění si šestatřicetiletá žena převezme sdělení podezření za řízení pod vlivem alkoholu, a jelikož podnapilá měla ve vozidle i svou dceru, policisté v této věci vyrozumí i Orgán sociálně právní ochrany dítěte,“ uvedla mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

Nejdřív rušil, potom prchal

Dnes krátce po půlnoci přijala hlídka strážníků z Prahy 4 oznámení o rušení nočního klidu v ulici Na Mlejnku. Hlasitá hudba, která okolí rušila, vycházela ze zaparkovaného vozu s otevřeným kufrem.

Když strážníci chtěli zjištěný přestupek s mužem ve voze řešit, muž nastartoval a s vozidlem začal ujíždět, přičemž nerozsvítil světla.

Za chvíli byl zadržen a z jeho dechu byl silně cítit alkohol. Výsledek dechové zkoušky? 1,36 promile.


Autor: Dalibor Kracík

Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru