dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
9°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Opilí nezletilci, sociálka má práci

Dvojice nezletilců na sebe v pondělí upozornila podezřelým chováním na autobusové zastávce. Dívka ležela na lavičce a chlapec se o ni staral. Když hlídka zjistila, že dívka zvracela a je zní silně cítit alkohol, bylo jasné, co se stalo.  

Provedenou dechovou zkouškou strážníci oběma naměřili více než jedno promile alkoholu. Hlídka následně vyrozuměla Policii ČR, která rozhodla, že dívka i mladík mohou být předáni zákonným zástupcům. Celou věcí se budou zabývat úředníci sociálky.

 


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru