dnes
Pondělí - zatazeno
3°C
zítra
Úterý - zatazeno
4°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Opilí milenci před klubem vzbudili celou ulici, slečna pokousala policistu

S návštěvníky hudebního P.M. Clubu jsou v Podskalí často problémy a nájemníci okolních domů kvůli nim často zažívají bezesné noci.

Poslední takový případ se stal tento týden v úterý nad ránem. Před čtvrtou hodinou projížděla ulici Trojická policejní hlídka. Na chodníku se postrkávali dva muži, pracovník klubu a opilý host. Do konfliktu vstoupila mladíkova přítelkyně, člen ochranky po jejím nečekaném útoku skončil na zemi.

Žena byla v ráži, a tak pokousala a poškrábala policistu, který se ji snažil odtáhnout z místa konfliktu. Nakonec byli ona i její partner zpacifikováni. Zatímco policista držel na zemi výtržnici, její přítel v poutech sprostě nadával a hulákal zhruba deset minut na celou ulici.

Na místo přijeli i záchranáři, zasahovat ale nemuseli. Jeden z policistů nakonec odnesl v náruči „dámu“ do policejního auta, ve kterém byla odvezena na policejní služebnu. Tam skončil i její přítel.

Zatím není jasné, zda a případně z čeho budou obviněni. Jsou podezřelí z přestupku neuposlechnutí výzvy a násilí proti úřední osobě, uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.


Samota a tma vyhnaly šestiletou dívku před dům

13. prosince 2018 v 08:40

Oznámení o osamocené šestileté dívce přijalo operační středisko městské policie v úterý před 19. hodinou. V ulici Vosmíkových v Praze 8 našla mladá žena před vchodem do domu plačící šestiletou dívku, která bydlí v domě se svou matkou a sestrou.

Řidič, který unikal v kradeném autě, byl obviněn z několika trestných činů

10. prosince 2018 v 10:33

S mužem, který byl v noci na neděli zadržen po divoké honičce v kradeném autě, bylo zahájeno trestní stíhání pro trestné činy krádež, obecné ohrožení, maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, ohrožení pod vlivem návykové látky a poškození cizí věci. Sdělil to dnes mluvčí pražské policie Jan...

Dezorientovaný cizinec skončil na psychiatrii

7. prosince 2018 ve 13:03

Ve čtvrtek odpoledne přijali strážníci z Prahy 11 oznámení, že ve stanici metra Háje je dezorientovaný muž. „Hlídka podivně se chovajícího muže oslovila, ten však nereagoval, odmítal komunikovat a nekontroloval své chování,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena...

Agresivní schizofrenička zaútočila na strážníky

7. prosince 2018 v 08:59

V pátek večer doručovali strážníci z Prahy 9 písemnost v ulici U Kloubových domů. Hlídka zaslechla hlasitý křik a volání o pomoc z nedaleké Odlehlé ulice. Byt otevřela rozrušená seniorka a sdělila jim, že je s ní její dcera, která trpí schizofrenií a začíná být...

Pomatený cizinec bez boty způsobil v centru Prahy nehodu

3. prosince 2018 ve 14:39

V pátek v poledne prováděl strážník okrskář kontrolní činnost v Ostrovní ulici v Praze 1, kde si všiml muže, který běhal bez jedné boty po ulici, hlasitě pokřikoval na kolemjdoucí a choval se agresivně. Muž se začal před strážníkem schovávat mezi zaparkovanými...

Na oslavu narozenin rozkopl dveře v metru

3. prosince 2018 ve 13:36

Strážníci z Prahy 14 zadrželi mladíka, který rozkopal skleněnou výplň dveří do stanice metra Černý Most. Jako důvod uvedl, že tak chtěl oslavit narozeniny. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru