dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - polojasno
3°C
Pražské krimi

Opilí milenci před klubem vzbudili celou ulici, slečna pokousala policistu

S návštěvníky hudebního P.M. Clubu jsou v Podskalí často problémy a nájemníci okolních domů kvůli nim často zažívají bezesné noci.

Poslední takový případ se stal tento týden v úterý nad ránem. Před čtvrtou hodinou projížděla ulici Trojická policejní hlídka. Na chodníku se postrkávali dva muži, pracovník klubu a opilý host. Do konfliktu vstoupila mladíkova přítelkyně, člen ochranky po jejím nečekaném útoku skončil na zemi.

Žena byla v ráži, a tak pokousala a poškrábala policistu, který se ji snažil odtáhnout z místa konfliktu. Nakonec byli ona i její partner zpacifikováni. Zatímco policista držel na zemi výtržnici, její přítel v poutech sprostě nadával a hulákal zhruba deset minut na celou ulici.

Na místo přijeli i záchranáři, zasahovat ale nemuseli. Jeden z policistů nakonec odnesl v náruči „dámu“ do policejního auta, ve kterém byla odvezena na policejní služebnu. Tam skončil i její přítel.

Zatím není jasné, zda a případně z čeho budou obviněni. Jsou podezřelí z přestupku neuposlechnutí výzvy a násilí proti úřední osobě, uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru