dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Pražské krimi

Opilí Dánové bez dokladů. Jeden z nich skončil v nemocnici

Pražská policie zaznamenala v centru metropole nejméně pět mladých Dánů, kteří se opili a také neměli v pořádku doklady. Kontroly začaly v neděli před půlnocí a týkaly se restaurací a barů, kam dorazili turisté v organizovaných zájezdech, zjistila na místě ČTK.

Prověřování restaurací, které měli seveřané zamluvené, se účastnilo několik desítek českých policistů a čtyři jejich kolegové z Dánska. Ti měli za úkol zejména komunikaci s krajany a řešení případných konfliktů. Prvního opilého mladíka našli policisté krátce před půlnocí v jedné z restaurací poblíž Staroměstského náměstí, ve které se údajně projevoval příliš hlučně. Devatenáctiletý Dán nadýchal zhruba 2,5 promile. Venku se s ním pak bavili dánští policisté, kteří se jej snažili přimět, aby se choval slušně. Mladík ale napadal české policisty, kteří ho nakonec museli pomocí donucovacích prostředků naložit do auta a kvůli obsahu alkoholu v těle odvést do nemocnice.

Další opilé cizince našli policisté na Václavském náměstí, například v klubu Duplex. ČTK to sdělil mluvčí policie Tomáš Hulan. Do Prahy zatím přijelo nejméně 1800 mladých turistů z Dánska a Švédska s několika cestovními kancelářemi. Jsou ubytovaní v minimálně třech hotelech.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru