dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Opilec vjel autem do myčky, po skončení cyklu ho čekalo překvapení
Ilustrační foto: freeimages

Opilec vjel autem do myčky, po skončení cyklu ho čekalo překvapení

Pražští strážníci v posledních dnech zadrželi několik řidičů pod vlivem alkoholu a se zákazem řízení. První případ zaznamenala motohlídka z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 12 ve čtvrtek odpoledne. Když strážník na benzínce ve Lhotecké ulici tankoval do služebního motocyklu, přistoupil k němu kolemjdoucí muž s tím, že řidič auta, které právě vjelo do myčky, je opilý.

Strážník na místo přivolal další hlídku. Po dokončení mycího cyklu podezřelý řidič vyjel z myčky a pokračoval do ulice Hasova. Tam ho pro podezření ze spáchání protiprávního jednání strážníci zastavili. Zjevně opilý muž špatně artikuloval a byl z něj silně cítit alkohol. Provedenou dechovou zkouškou u něj strážníci naměřili 1,61 ‰.

Dalšího řidiče pod vlivem alkoholu, navíc se zákazem řízení, zadrželi strážníci z Prahy 15 ve čtvrtek večer. Když hlídka projížděla ulicí Ravennská, všimla si auta, jehož řidič kličkoval po vozovce a ještě k tomu telefonoval za jízdy.

Muž při kontrole řekl, že má zákaz řízení a vypil před jízdou pár piv. Hlídka muži naměřila 0,17 ‰ alkoholu v dechu. Provedení zkoušky na přítomnost drog však důrazně odmítl. Celou věc si k dalšímu šetření převzala Policie ČR.

V noci na pátek porušila v ulici Lazarská řidička zákaz vjezdu. Navíc s autem kličkovala po silnici. Při kontrole nadýchala 2,37 ‰!

Poslední případ zaznamenali strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 9 v pátek v jednu hodinu ráno. Když hlídka projížděla ulici Kbelská, uviděla odstavené, neoznačené auto, u kterého stála žena. Žena sdělila, že jí došel benzín. Přiznala se, že v současné době nemá řidičské oprávnění, ale čeká na kamaráda, který přinese benzín a s vozidlem odjede.

Asi o půl hodiny později stejná hlídka v Prosecké ulici uviděla před tím odstavené auto, které řídila kontrolovaná žena. Ověřením strážníci zjistili, že žena nejen nemá řidičské oprávnění, ale byl jí i vysloven zákaz řízení.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru