dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Pražské krimi

Opilec naboural několik aut

Ve středu prováděli strážníci z Prahy 4 hodinu před půlnocí kontrolní činnost v ulici K Zelené louce, kde mělo docházet k rušení nočního klidu. Strážníky zde zastavil kolemjdoucí muž s tím, že byl svědkem dopravní nehody, kdy zjevně opilý řidič bílého auta nezvládl řízení a naboural do několik stojících automobilů.

Hlídka po krátkém pátrání nalezla podezřelé auto v ulici V Zeleném údolí. Řidič se pomalu vracel zpět do ulice V Zelené louce, kde nakonec zastavil u krajnice. Pak otevřel dveře, ale nevystoupil. To učinil až na výzvu strážníků.

Protože vrávoral, špatně artikuloval a byl z něj silně cítit alkohol, strážníci ho vyzvali k provedení dechové zkoušky. To však šestačtyřicetiletý muž odmítl.

Na místo se vzápětí dostavil i svědek, který potvrdil, že se jedná o řidiče, který naboural do zaparkovaných aut. Celou věc si následně převzala k dalšímu šetření přivolaná hlídka Policie ČR.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru