dnes
Pondělí - snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Opilec kopal do výlohy

Ve středu večer prováděli strážníci z Prahy 1 kontrolní činnost na náměstí Republiky, kde se jim přihlásila dvojice mužů s tím, že viděli mladíka, který v Králodvorské ulici kopal do skleněné výlohy.

Hlídka muže dostihla a pro podezření ze spáchání přestupku ho vyzvala k předložení dokladů. Zjevně opilý mladík začal být agresivní a pokusil se napadnout strážníka úderem do obličeje. Hlídka proti němu zakročila a za použití donucovacích prostředků mu přiložila služební pouta.

Protože muž nekontroloval své chování a provedenou dechovou zkouškou mu byly naměřeny bezmála dvě promile, byl specializovanou hlídkou pražské městské policie převezen na protialkoholní záchytnou stanici. Jeho chováním se navíc budou zabývat úředníci příslušného správního orgánu.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru