dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Opilé hysterky v metru poškrábaly strážníky
Jedna z hlídek pražských strážníků byla napadena v metru. Ilustrační foto: archiv

Opilé hysterky v metru poškrábaly strážníky

Pražští strážníci přijeli zkontrolovat do metra opilého mladíka. Vzhledem k jeho stavu bylo dost velké riziko, že by mohl spadnout do kolejiště. Příjezd policie rozlítil jeho tři kamarády, kteří muže v uniformách poměrně brutálně napadli a zranili je. Především agresivní slečny se činily.

V pátek zhruba v půl jedenácté večer přijala hlídka strážníků Městské policie Praha 2 oznámení od dozorčí stanice metra Karlovo náměstí s tím, že na nástupišti se pohybuje zjevně opilá osoba a mohla by spadnout do kolejiště.

Strážníci po příchodu na místo spatřili mladíka, jak sedí u sloupu na nástupišti. Zatímco se ho snažili legitimovat, od eskalátorů se ozval hlasitý křik. Události rázem nabraly rychlý spád. Mezi pohyblivými madly eskalátorů sjel na nástupiště muž a po schodech ho s hlasitým řevem následovaly dvě dívky, které šermovaly PET lahvemi s vínem.

Jeden z mladíků začal převracet kovové zábrany u eskalátorů. Musel se tak ze stanice poroučet. Po chvíli však opět přiběhl a tak musel být opět odveden.

To se však nelíbilo jeho kamarádům, kteří ho začali bránit. Skupinka zaútočila na hlídku kopy a údery pěstmi. Rány mířily hlavně do zad strážníků a také do obličeje. Útok přicházel ze všech stran a pro dva muže v uniformách bylo těžké se bránit přesile.

Jedna z hysterických dívek škrtila strážníka a poškrábala ho po celém obličeji. Druhá ho zase několikrát udeřila do obličeje.

Útočníky se podařilo zpacifikovat až po příjezdu posil. Zraněné strážníky převezla záchranka k ošetření do nemocnice.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru