dnes
Čtvrtek - oblacno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Pražské krimi

Opilci za volantem: Prozradili se jízdami, které je v autoškole určitě neučili

O případech, kdy ať už státní či městská policie odhalí opilce za volantem, informuje poměrně často. Bohužel ani s novým rokem si někteří řidiči „nedali říct“, a tak se objevují stále nové a nové prohřešky. V noci na pátek narazili strážníci hned na dva hříšníky.

V půl jedenácté večer si v ulici Pacovská v Praze 4 všimli sporťáku, jehož řidič agresivně vyjel od restaurace a při odbočování nedal blinkr. To je docela podezřelé, že?

Hlídka proto v Budějovické ulici auto zastavila. Při kontrole dokladů byl z řidiče cítit alkohol. „Vypil jsem pár piv,“ nezapíral.

Další případ zaznamenali strážníci z Prahy 15 v Milánské ulici. Osobní auto vjelo agresivně do ulice Holoubkovská. Bezohledného řidiče se podařilo zastavit až v Janovské ulici.

Řidič začal nesrozumitelně komunikovat, měl problémy s motorikou a byl z něj silně cítit alkohol. Hlídka u něj provedla orientační dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 1,3 promile!


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru