dnes
Pátek - zatazeno
25°C
zítra
Sobota - oblacno
31°C
pozítří
Neděle - oblacno
30°C
Opilci za volantem nadýchali přes dvě promile
Ilustrační foto: Freeimages.com

Opilci za volantem nadýchali přes dvě promile

V neděli v noci prováděli strážníci z Prahy 11 kontrolu v Exnárově ulici, kde uviděli jedoucí osobní auto, které svítilo pouze denním svícením. Řidič navíc kličkoval po vozovce a nebyl schopen bezpečné jízdy.   

Autohlídka pražské městské policie proto vehikl zastavila a po ověření totožnosti u řidiče provedla dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem téměř dvě a půl promile.

Dalšího kličkujícího řidiče si včera večer v Rumunské ulici všimli strážníci, proto ho zastavili na náměstí Míru. Řidič byl na první pohled opilý, nesouvisle mumlal a nebyl schopen ani pevně stát na místě. Provedenou dechovou zkouškou mu strážníci naměřili více než dvě promile.

„Oba případy si pro podezření ze spáchání trestného činu převzali přivolaní státní policisté," uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.


Se zákazem a pod vlivem, zastavil jej až varovný výstřel

Včera v 17:11

V pondělí 15. července krátce před jedenáctou hodinou večer si členové pohotovostní motorizované jednotky v rámci výkonu noční služby všimli stříbrné Škody Octavia, která jela po Strakonické ulici v Praze 5 ve směru do centra. Rozhodli se ji zastavit a řidiče zkontrolovat. Řidič světelných ani...

Cizinec se chtěl vyspat v autě

Včera v 16:14

Strážníci zadrželi cizince podezřelého z vloupání se do vozidla, ze kterého si udělal ubytovací zařízení. Prý se v něm chtěl jen vyspat.

Opilec usedl za volant a pustil se napříč Černým Mostem

17. července 2019 ve 21:21

Řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi pražští strážníci. Prozradil se spácháním dopravního přestupku.

Sběratel platebních karet a dokladů zadržen

16. července 2019 ve 12:23

Pro sběratelskou vášeň 38 letého muže neměla pochopení jak ostraha obchodního domu, tak přivolaná hlídka městské policie.

Strážníci uhasili požár trouby v bytě a zachránili muže, který v něm spal

15. července 2019 v 15:53

O velkém štěstí může hovořit 63 letý muž, který usnul v bytě poté, co dal do trouby péct kuře. Strážníci ho našli bezvládného na gauči. Požár uhasili ještě před příjezdem hasičů.

Nahý muž skočil v noci z Karlova mostu

6. července 2019 v 10:53

Nahý cizinec skočil z Karlova mostu do Vltavy, kde se snažil 20 minut uplavat policistům, strážníkům a hasičům.

Strážníci zadrželi řidiče, který vjel do zákazu vjezdu. Nadýchal téměř 1 ‰ alkoholu

1. července 2019 v 17:16

Pražští strážníci zastavili řidiče zásobovacího vozidla, který chtěl vjet do zákazu vjezdu. Na jejich upozornění a doporučení objízdné trasy zareagoval vulgárně a zákaz nerespektoval. Řidiče se podařilo zastavit a za pomoci donucovacích prostředků vyvést z vozidla. Navíc dechová zkouška prokázala...

Další články
Nahoru