Dnes Čtvrtek - oblacno 25°C
Zítra Pátek - zatazeno 26°C
Čtvrtek 25. 7. 2024
Svátek má Jakub
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Opilá žena v bazénové šatně skončila v poutech, sledovalo to její dítě
Agresivní žena skončila v poutech. Foto: Městská policie hl. m. Prahy

Opilá žena v bazénové šatně skončila v poutech, sledovalo to její dítě

Odvozem na záchytnou stanici skončil případ 42leté ženy, která vypila láhev hruškovice a přestala se ovládat. Jejímu výstupu byl bohužel přítomen i její nezletilý syn. O případu, který se udál poslední lednovou neděli v osm hodin večer, informovala mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.  

Do aquacentra v Praze 8 vyjížděla hlídka strážníků prověřit oznámení o opilé ženě, která odmítala opustit prostory bazénu.

Ve společných šatnách strážníci našli zjevně opilou ženu, která se válela po zemi a nebyla schopná sama vstát. Sprostě nadávala jak návštěvníkům, tak zaměstnancům bazénu.

Svoji „pozornost“ posléze přesunula také na hlídku. Když k vulgaritám přidala strkání a plivání, strážníci jí nasadili pouta. U dvaačtyřicetileté ženy nebylo možné provést dechovou zkoušku, protože nespolupracovala.

Strážníci pak v její šatní skříňce našli téměř prázdnou láhev od tvrdého alkoholu. „Žena byla následně převezena na záchytku. O jejího syna se postarala kamarádka, která byla v aquacentru s nimi,“ sdělila Seifertová.


Autor: Karel Netolický
Další články
Nahoru