dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
9°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Opilá žena s nechutí žít si lehala pod autobusy. Později stupňovala svou agresi
Ilustrační foto: archiv

Opilá žena s nechutí žít si lehala pod autobusy. Později stupňovala svou agresi

V pátek večer přijalo operační středisko Hlídkového útvaru městské policie oznámení z tísňového „tlačítka“ autobusů, že se na konečné zastávce Chodov má zdržovat žena, která si lehá pod autobusy a ohrožuje tím své zdraví a život.

Hlídka městské policie dorazila na místo během několika minut. Zjevně opilá žena nebyla v dobrém psychickém stavu. Už mě nic nebaví, nezajímá a nechci žít, řekla hlídce.

Jelikož však strážníkům odmítala sdělit svou totožnost, ti ji předvedli na místní oddělení Policie ČR. Po cestě na služebnu začala být žena agresivní a rozzuřenost ještě později vygradovala.

„Na výzvu, aby se uklidnila, nijak nereagovala, naopak začala kopat do vybavení služebny. Uklidnila se až poté, co ji hlídka městské policie zpacifikovala pomocí donucovacích prostředků,“ uvedla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

Vzhledem k tomu, že u ní byly stále patrné sebevražedné sklony a její psychický stav se zhoršoval, strážníci přivolali záchranku, která ji odvezla do jedné z pražských nemocnic. Uklidnila se tam? Ani náhodou.

Své agresivní chování opět stupňovala, a to jak vůči hlídce, tak personálu nemocnice. Proto proti ní strážníci opět použili donucovací prostředky. Po vyšetření byla žena se 2,52‰ alkoholu v krvi převezena speciálním vozidlem městské policie na záchytku.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru