dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Pražské krimi

Opět drogy za volantem, opět havárie

Nedlouho před půlnocí projížděli policisté pohotovostní motorizované jednotky ulicí 5. Května v Praze 4. Když se přiblížili k před nimi jedoucímu vozidlu Ford Focus, jeho řidička razantně zrychlila. Policisté samozřejmě zjišťovali, co může být příčinou jejího, poměrně podezřelého jednání. Z databází obratem zjistili, že vozidlo Ford je vedeno jako odcizené.

Proto se za autem vydali a snažili se ho zastavit. Jeho řidička byla ale zjevně proti, a před policisty ujížděla ulicemi Čiklova, Libušina, Rašínovo nábřeží až na Podolské nábřeží. Zde nezvládla vozidlo a narazila do zábradlí podél tramvajové refýže na středovém pásu.

Poté se jak řidička (29), tak její spolujezdec (26) snažili z míst nehody utéct, v čemž jim zabránili policisté. Po zadržení utíkajících navíc „péjáci“ zjistili, že je v autě po celou dobu ještě třetí pasažérka (33), která ležela na zadních sedadlech.

Řidička se chtěla vyhnout kontaktu s policisty proto, že má do roku 2017 vysloven zákaz řízení, řídí odcizené vozidlo, a navíc je pod vlivem drog. Test na drogy totiž u ženy detekoval pervitin, kokain a heroin. Stejně tak chtěla uniknout pozornosti policistů i pasažérka ze zadního sedadla, neboť na ní byl vydán příkaz k zatčení vydaný soudem. Všichni zadržení samozřejmě skončili na policejní služebně.

Především řidička je nyní stíhána pro trestné činy maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, ohrožení pod vlivem návykové látky a neoprávněného užívání cizí věci.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru