Dnes Pondělí - oblacno 6°C
Zítra Úterý - prehanky-snih 6°C
Pondělí 27. 3. 2023
Svátek má Dita
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Zpravodajství

Operu Dvě vdovy sledovalo v Šárce téměř 8000 lidí

V zaplněném pražském přírodním divadle v Šárce včera podle pořadatelů sledovalo provedení opery Dvě vdovy od Bedřicha Smetany pod širým nebem téměř 8000 lidí. Na tradiční akci, která se letos konala posedmnácté, vyrazili zájemci už dlouho před začátkem, mnozí s sebou nesli košíky s jídlem a deky na sezení. Atmosféru v místě konání představení umocňovaly krojované hostesky. V představení pod širým nebem vystoupili sólisté, orchestr, sbor a balet Národního divadla. Nechyběla každoroční výstava fotografií z předchozích ročníků akce pořádané městskou částí Praha 6, uvedla ČTK.

 

 


Herní prvky, pítka a nové veřejné osvětlení. Park V Zápolí projde revitalizací

24. března 2023 v 11:21

Jižní část parku V Zápolí v Praze 4 čeká v letošním roce revitalizace. V parku přibude řada nových prvků pro odpočinek i aktivní trávení volného času. Práce by měly být zahájeny v dubnu.

Začala revitalizace jeslí v ulici Jakutská, práce potrvají rok

23. března 2023 ve 20:30

Praha 10 zahájila rekonstrukci budovy Střediska služeb pro děti a rodiče – Dětské skupiny v ulici Jakutská. Na místě bude probíhat celková rekonstrukce objektu a realizace by měla být dokončena za 12 měsíců. Městská část o tom informovala v tiskové zprávě.

Další články
Nahoru