dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - skorojasno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
6°C
Víkendové tipy

Open house Praha: Dům U Dvou zlatých medvědů

V rámci festivalu Open house Praha se veřejnosti otevře 16. a 17. května od 10 do 18 hodin dům U Dvou zlatých medvědů v Kožné čp. 475/I, Praha 1, ve které sídlí ředitelství Muzea hlavního města Prahy.

Po celou dobu festivalu bude veřejnosti otevřen dvůr, renesanční arkády v patrech budovy a místnost v 1. patře s renesančním stropem.

Návštěvníci se mohou těšit na komentované prohlídky budovy, a to v sobotu 16. května od 10, 12, 14 a 16 hodin a v neděli 17. května v 10 a 12 hodin.

Pro děti budou připraveny samoobslužné pracovní listy, které je zábavnou a hravou formou seznámí s budovou a její historií.

Na dvoře budovy bude také maketa Klíčníka, se kterou se budou moci sami vyfotografovat.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru