dnes
Čtvrtek - jasno
19°C
zítra
Pátek - jasno
19°C
pozítří
Sobota - skorojasno
15°C
Open-air sdílení v Braníku umožní poslat vaše nepotřebné věci „do světa"
K mezinárodnímu projektu Global Sharing Week se připojí i Praha.

Open-air sdílení v Braníku umožní poslat vaše nepotřebné věci „do světa"

Bezplatná sociální síť Hearth.net, která již pět let funguje v Česku na principech ekonomiky daru, se ve středu 7. června připojí k mezinárodnímu projektu Global Sharing Week. Akce s názvem Open-air sdílení u Vltavy pod bývalými ledárnami v Braníku uskuteční od 17 do 22 hodin. 

„Těšit se můžete na sdílení darů hmotných – lze přinést věci, které by mohly ještě posloužit dalším a udělat jim radost, jiné si zase odnést. Sdílet budeme i dary nehmotné, s Ambasadory Hearth.net jsme pro vás připravili těchto šest workshopů,” uvádí organizátoři z týmu Hearth.net.

Workshopy:

  • od 17 hodin bude workshop potisku plátěných tašek na dary s Helčou. Přinést si můžete i vlastní trička a potisknout si je razítky nebo pomalovat fixami na textil, které budou na místě k dispozici.
  • od 17 hodin Viktor naučí vyřezávání libovolných tvarů lupénkovou pilkou do překližky.
  • od 17 hodin si lze s Petrou a Mariánem zahrát několik deskových her, které přinesou
  • od 18 do 18:30 se s Lindou můžete naučit prospěšná dechová cvičení
  • od 18:45 do 19:15 si budete moci s Adamem zažít sílu laskavosti a práce s energiemi
  • od 19:30 do 20:15 si s Pavlou můžete zažít sílu zvuku ÓM a harmonizaci během OM Chantingu

Všechny aktivity jsou vhodné pro děti a jsou vítány. Časy jsou orientační, budeme se přizpůsobovat aktuální situaci. „Večer rozděláme oheň, přijde nám zahrát písničkář Michal Čagánek, přineste si své hudební nástroje a přidejte se,” zve tým Hearth.net.

Více informací je na na http://blog.hearth.net/open-air-sdileni/ nebo na Facebooku https://www.facebook.com/events/216665072165089/?fref=ts.


Na náměstí Jiřího z Poděbrad zavoní husí pečínka již poosmé

Dnes v 09:31

Osmý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad láká 11. listopadu na dozlatova propečenou husu s knedlíky a se zelím a na mladé svatomartinské víno. Stánky budou otevřeny již od 10 hodin a celou akci bude doprovázet kulturní program pro děti...

Praha 15 zve na pietní akce

Dnes v 07:28

Městská část Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, oblastní výbor Praha 15 vás srdečně zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé v průběhu 1. světové války a v bojích čs. legií za vznik samostatné Československé republiky.

Zrekonstruované veřejné WC na Moskevské

Včera v 10:20

Městská část Praha 10 od 1. října otevřela nově zrekonstruované veřejné WC na Moskevské ulici pod Vršovickým zámečkem.

Bezplatný seminář: Finanční arbitr a spotřebitelé

15. října 2018 ve 12:50

Humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 a Občanská poradna Společnou cestou zvou ve čtvrtek 18 října od 9 hodin na seminář Finanční arbitr a spotřebitelé.

Další články
Nahoru