dnes
Neděle - snih
2°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
5°C
Venkovní party roku: Ostrava láká na Oldies festival 2, vystoupí hudební hvězdy devadesátek
Loni vystoupili Fun Factory, letos se vrátí. Foto: Lukáš Ston / www.oldiesfestival.cz

Venkovní party roku: Ostrava láká na Oldies festival 2, vystoupí hudební hvězdy devadesátek

Chcete-li zažít návrat do hudebních devadesátek, naplánujte si na konec června cestu do Ostravy. Po loňské premiéře, na kterou si zamířilo 15 tisíc návštěvníků, se letos v areálu unikátní industriální památky Dolní Vítkovice uskuteční druhý ročník Oldies festivalu. Hlavní hvězdou bude DJ Bobo, v rámci programu jednodenního festivalu vystoupí i další hvězdy diskoték devadesátých let.

Největší festival 90´s v České republice začne v sobotu 25. června a protáhne se do ranních hodin následujícího dne. Přesný line-up se připravuje, nicméně seznam interperetů, jejichž skladby v devadesátých letech zněly z rádií i na hudebních zábavách, a za čtvrt roku dorazí do Ostravy, je již vytvořen.

Kromě „pekaře z Bernu“ DJ Boba vystoupí také skupiny Fun Factory, 2 Unlimited, Captain Jack, Vengaboys a zpěvačka Loona. Českou scénu bude zastupovat Petr Kotvald. Po vystoupení všech umělců bude následovat velká hudební party pod širým nebem, samozřejmě s další várkou hitů starých až čtvrtstoletí.

oldiesii_1-nahled

Vstupenky na Oldies festival II. lze zakoupit v sítí Ticketstream zde. Více informací o festivalu je na jeho oficiálním webu www.oldiesfestival.cz. Průběžné zprávy z připravované akce lze také sledovat na jejím facebookovém profilu.

Fotopřipomínka loňského ročníku

stredni-dsc-8246-3-nahled

stredni-dsc-8283-3-nahled

stredni-dsc-8598-3-nahled

stredni-dsc-9054-3-nahled

stredni-dsc-9611-2-nahled


Rádio Expres FM představuje netradiční večerní show a nového moderátora Martina Vévodu

11. ledna 2018 v 11:47

Pražské rádio Expres FM zahajuje rok 2018 velkými změnami. Programové schéma od ledna doplňuje nová večerní show Večer na Expres FM pod taktovkou moderátorské dvojice Veronika Koloušková a Vladimír „Vlado“ Pavlík. Večerní show bude Expres FM vysílat každý všední den od 17 do...

Provokují: Politici, homosexuálové, pravdoláskaři, Brňáci, pražská kavárna, uprchlíci i Romové patří na Jatka!

10. ledna 2018 v 08:41

Patří politici, homosexuálové, intelektuálové, Brňáci, pražská kavárna nebo dokonce děti na Jatka? Rozhodně ano! Jatka78 v nové kampani reagují na aktuální situaci, kdy čeští politici a představitelé státu rozdělují společnost. Místo pro nové umění v pražských Holešovicích naopak vyzývá k tomu,...

Napůlkočkanapůlpes. Netradiční hrdina pobaví děti i dospělé

10. ledna 2018 v 08:08

Přední tlapky kočičí a zadní psí. Na zadečku dva ocásky, na hlavě jedno ucho vztyčené a druhé visící. Kožíšek napůl mourovatý, napůl hnědorezavý. Kouzelné vyprávění pro děti i dospělé je doplněné nádhernými ilustracemi od Lucie Dvořákové.

Otec pražské kanalizace W. H. Lindley

8. ledna 2018 v 07:00

Jméno Wiliama H. Lindleye, tvůrce pražské kanalizační sítě, se nesmazatelně zapsalo do historie hlavního města, ale i do dějin evropského technického myšlení. Zemřel na selhání srdce 30. prosince 1917 v Putney u Londýna. V Praze působil na přelomu 19. a 20. století. Složitost řešení odvodnění...

Další články
Nahoru