dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - polojasno
3°C
Víkendové tipy

Open air festival zdravého životního stylu v Podolí

Den zdraví, jednodenní open air festival zdravého životního stylu, který v sobě spojí prevenci, zábavu a vzdělávání široké veřejnosti se koná v sobotu 3. září od 10 do 19 hodin v areálu TJ Sokol Podolí.

Pro návštěvníky je připraven bohatý program od pohybových aktivit pro všechny cílové skupiny, přes preventivní přednášky a workshopy, po praktické i teoretické workshopy o racionálním stravování to vše s bohatým doprovodným programem:

Jsme to, co jíme:

Slowfood připravil kuchařský workshop zaměřený na saláty, dětské zdobení zdravých perníčků, dětský gastro workshop, přednášky o skladování potravin a racionální výživě.

Pohyb a cvičení:

Cvičení pro rodiče s dětmi, lekce perského tance a salsy, Body and Mind cvičení, rehabilitační cvičení, cvičení pro seniory, tai-či a cvičení s Hankou Kynychovou.

Prevence nemocí a péče o vlastní tělo:

Měření krevního tlaku, měření tělesného tuku, prevence zubního kazu pro děti i dospělé, hravá návštěva u lékaře pro děti, samovyšetření prsou, dermatoložka s dermoskopem a vyšetřením znamének

Po celý den bude v areálu TJ Sokol Podolí probíhat zábavný program a množství stánků bude nabízet gastro dobroty, mj. domácí limonády, vynikající polévky, nebo pravé italské těstoviny.

 

 


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru