dnes
Pátek - jasno
19°C
zítra
Sobota - polojasno
20°C
pozítří
Neděle - jasno
21°C
ONLINE TOUR Tří sester pokračuje, kapela navíc představuje v dokumentech branické hospody
Tři sestry pokračují v koncertní šňůře. Foto: archiv kapely

ONLINE TOUR Tří sester pokračuje, kapela navíc představuje v dokumentech branické hospody

Po dvou úspěšných dubnových streamovaných koncertech a několika archivních záznamech, které zhlédlo na 740 000 fanoušků, pokračuje kapela Tři sestry po dobu restrikcí ve svém ONLINE TOUR také nejméně v květnu a červnu.

Během této doby se fanoušci každé úterý od 18 hodin mohou těšit na premiéru jednoho dílu z dokumentárního cyklu TV BRANÍK UVÁDÍ: BRANICKÉ HOSPODY, kde Magor s Fanánkem v reálných exteriérech popisují samotný vznik a raná léta Souboru kreténů. 

První díl pod názvem „Branické hospody – Kde to tenkrát začalo I.“, bylo možné sledovat 28. dubna, ale lze se na něj podívat i zpětně (odkaz níže v tomto článku).  

Každý pátek (s výjimkou soboty 23. května) pak Tři sestry předvedou online streamovaný koncert nebo archivní záznam z pětatřicetileté historie skupiny.

Z nich doporučujeme živé koncerty:

8. května     LIVE STREAM VINYL TOUR – kompletní pořadí téměř vyprodaného raritního turné, z jehož dvanácti zastávek stihla kapela odehrát jediný koncert

23. května   LIVE STREAM TŘI SESTRY OPEN-AIR 35 LET – kompletní pořadí připravovaného výročního koncertu v Braníku včetně hostů a gratulantů

Obě vystoupení jsou pro příslušné držitele vstupenek z předprodejů zdarma. Ostatní si mohou zakoupit vstupy v podobě unikátního kódu ZDE.

12. června   LIVE STREAM KONCERT TŘI SESTRY k narozeninám tří členů tělesa s originálním playlistem dle volby oslavenců.

ts-online-tour-inzerce-reflex

Program TV Braník:

28.04.2020 TV Braník – Branické hospody – Kde to tenkrát začalo I.
05.05.2020 TV Braník – Branické hospody – Kde to tenkrát začalo II.
12.05.2020 TV Braník – Branické hospody – Vrtule
19.05.2020 TV Braník – Branické hospody – U Sahuly
26.05.2020 TV Braník – Branické hospody – Na Staré Kovárně
02.06.2020 TV Braník – Branické hospody – Na Jezerce
09.06.2020 TV Braník – Branické hospody – Restaurace ABC Braník

Pilotní díl dokumentu TV Braník uvádí najdete zde.

Záznam livestreamu z Paláce Akropolis najdete zde.

Pro více informací lze sledovat WEBFacebookYouTube kanál a INSTAGRAM kapely Tři sestry.


Kniha roku: Hlasování ve čtenářské anketě je v plném proudu

Včera v 18:16

Druhý ročník čtenářské ankety Kniha roku, jejímž vyhlašovatelem je Nadační fond Čtení tě mění, je v plném proudu. Anketa vznikla v loňském roce, důvodem byla snaha ocenit nejen literární kvalitu knih, ale také jejich „oblíbenost" u běžných čtenářů. Právě oni zde totiž rozhodují...

Devatero řemesel v Praze 8

Včera ve 13:32

Výstava studentských prací SOŠ uměleckořemeslné se od 16. září do 27. listopadu koná v Libeňském zámku.

Kate Hodgesová: Milované a obávané

Včera v 09:37

Padesát příběhů mytických žen ze všech koutů světa. Kniha Milované a obávané se skládá ze starých mýtů a lidových příběhů o legendárních mytických bytostech, ale vypráví je novým způsobem. Nezávislé víly, svůdné dívky v lesích, strašidelné čarodějnice nebo málo známé bohyně – kniha pokrývá širokou...

Allie Reynoldsová: Mráz pod kůží

Včera v 09:17

Odříznutá chata v horách, pět bývalých kamarádů a nevyřízený účet s desetiletým úrokem. Pět bývalých přátel přijíždí do Le Rocher, malého lyžařského resortu ve francouzských Alpách. Mají se zde setkat poprvé po deseti letech od doby, kdy společně trénovali na jeden z nejdůležitějších...

Koncert v parku Přátelství

15. září 2020 v 18:41

Večer v neděli 20. září v parku Přátelství na Proseku bude patřit milovníkům klasické hudby. Zazní Má vlast Bedřicha Smetany a Novosvětská Antonína Dvořáka v podání Orchestru Praga Sinfonietta pod vedením dirigentky Miriam Němcové.

Dernisáž výstavy Slavné vily Prahy 6: Hanspaulka

15. září 2020 v 15:15

Na konci září letošního roku vyjde další z knih v edici Slavných vil, tentokrát o vilách na Hanspaulce. K vydání knihy připravila radnice Prahy 6 stejnojmennou výstavu v Galerii Skleňák.

Devětkrát s devítkou pokračuje čtvrtým koncertem

13. září 2020 v 07:31

Dvacátý ročník festivalu komorní a orchestrální tvorby Devětkrát s devítkou je rozdělen je do dvou etap a čtvrtý koncert jeho podzimní části se koná ve pondělí 14. září.

Praha 4: Divadlo Bravo začne pestrým a zdarma přístupným programem

13. září 2020 v 06:07

Dnes, 13. září. proběhne slavnostní otevření a předání Divadla Bravo! do rukou předního novocirkusového souboru Losers Cirque Company. Pro první návštěvníky nové scény v dřívějším Branickém divadle je připraven na celé odpoledne zdarma přístupný program pro celou rodinu, který nabídne nový cirkus,...

Další články
Nahoru