Dnes Čtvrtek - prehanky-dest 6°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 0°C
Čtvrtek 4. 3. 2021
Svátek má Stela
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
ONLINE TOUR Tří sester pokračuje, kapela navíc představuje v dokumentech branické hospody
Tři sestry pokračují v koncertní šňůře. Foto: František Ortmann

ONLINE TOUR Tří sester pokračuje, kapela navíc představuje v dokumentech branické hospody

Po dvou úspěšných dubnových streamovaných koncertech a několika archivních záznamech, které zhlédlo na 740 000 fanoušků, pokračuje kapela Tři sestry po dobu restrikcí ve svém ONLINE TOUR také nejméně v květnu a červnu.

Během této doby se fanoušci každé úterý od 18 hodin mohou těšit na premiéru jednoho dílu z dokumentárního cyklu TV BRANÍK UVÁDÍ: BRANICKÉ HOSPODY, kde Magor s Fanánkem v reálných exteriérech popisují samotný vznik a raná léta Souboru kreténů. 

První díl pod názvem „Branické hospody – Kde to tenkrát začalo I.“, bylo možné sledovat 28. dubna, ale lze se na něj podívat i zpětně (odkaz níže v tomto článku).  

Každý pátek (s výjimkou soboty 23. května) pak Tři sestry předvedou online streamovaný koncert nebo archivní záznam z pětatřicetileté historie skupiny.

Z nich doporučujeme živé koncerty:

8. května     LIVE STREAM VINYL TOUR – kompletní pořadí téměř vyprodaného raritního turné, z jehož dvanácti zastávek stihla kapela odehrát jediný koncert

23. května   LIVE STREAM TŘI SESTRY OPEN-AIR 35 LET – kompletní pořadí připravovaného výročního koncertu v Braníku včetně hostů a gratulantů

Obě vystoupení jsou pro příslušné držitele vstupenek z předprodejů zdarma. Ostatní si mohou zakoupit vstupy v podobě unikátního kódu ZDE.

12. června   LIVE STREAM KONCERT TŘI SESTRY k narozeninám tří členů tělesa s originálním playlistem dle volby oslavenců.

ts-online-tour-inzerce-reflex

Program TV Braník:

28.04.2020 TV Braník – Branické hospody – Kde to tenkrát začalo I.
05.05.2020 TV Braník – Branické hospody – Kde to tenkrát začalo II.
12.05.2020 TV Braník – Branické hospody – Vrtule
19.05.2020 TV Braník – Branické hospody – U Sahuly
26.05.2020 TV Braník – Branické hospody – Na Staré Kovárně
02.06.2020 TV Braník – Branické hospody – Na Jezerce
09.06.2020 TV Braník – Branické hospody – Restaurace ABC Braník

Pilotní díl dokumentu TV Braník uvádí najdete zde.

Záznam livestreamu z Paláce Akropolis najdete zde.

Pro více informací lze sledovat WEBFacebookYouTube kanál a INSTAGRAM kapely Tři sestry.


Maria Grundová: Smrtelný hřích

1. března 2021 v 10:43

Na odlehlém ostrově u východního pobřeží Švédska se v zaplaveném vápencovém lomu najde utopená čtrnáctiletá dívka. Má podřezaná zápěstí, ve vlasech zamotaný provázek a na jednom z boků fixem napsané číslo 26. V okolí lomu se nenajdou žádné stopy. Den poté je na druhé straně ostrova objevena u sebe...

Felix Francis: Krize

26. února 2021 v 09:49

Harrison Foster je právník specializující se na řešení krizových situací. Po požáru ve stájích trenéra Ryana Chadwicka, při němž zemře šest velmi cenných dostihových koní, včetně favorita Derby, je z Londýna povolán do Newmarketu.

Komiksová kniha Divná planeta získala Výroční cenu Muriel 2020

25. února 2021 v 19:42

Komiksová kniha o obyčejném chování neobyčejných obyvatel jedné (divné) planety, respektive její překladatelka Michala Marková, byla včera večer oficiálně oceněna Výroční cenou Muriel 2020 za nejlepší překlad.

Umělá inteligence napsala první divadelní hru, uvede ji Švandovo divadlo

24. února 2021 ve 12:00

Již tento pátek 26. února od 19 hodin se ve Švandově divadle uskuteční unikátní akce. Po 100 letech od premiéry hry R.U.R. Karla Čapka zde uvedou hru s názvem AI: Když robot píše hru. Scénář je sestavený z dialogů vygenerovaných umělou inteligencí a vypráví o radostech i strastech každodenního...

Divácký hit jako audiokniha. Vlastníci jsou nyní k poslechu v superprodukci Audioteky

24. února 2021 v 10:51

Po úspěšném divadelním a filmovém zpracování zažívají Vlastníci Jiřího Havelky premiéru jako audiokniha. Výjimečný posluchačský zážitek slibuje takzvaný superprodukční formát, který je postaven na špičkovém zvuku podtrhujícím herecké výkony Terezy Dočkalové, Marka Němce, Taťjany Medvecké, Zuzany...

Sibel Hodge: Zmizelí

24. února 2021 v 07:07

Při rutinním letu z Afriky do Anglie doktor Mason Palmer tragicky umírá, když jeho letadlo po cestě havaruje a zmizí kdesi uprostřed husté buše.

Martin Nekola: Český New York

22. února 2021 v 10:39

New York, pulzující metropole a vstupní brána do USA, přilákal i značné množství vystěhovalců z českých zemí. Po první světové válce česká komunita čítala přes 40 000 lidí.

Mandy Robotham: Dítě třetí říše

21. února 2021 v 09:20

Anke je vězeňkyní v lágru, a aby přežila, dělá to, co umí nejlépe – pomáhá svým spoluvězenkyním porodit a starat se o novorozence. Jenže pak si její činnosti všimne kdosi důležitý a Anke čelí zdrcující volbě. Eva Braunová totiž čeká děťátko…

Slovenský institut v Praze představuje projekt Green drama a zve na první čtení

20. února 2021 v 09:09

Slovenský institut v Praze ve spolupráci s Divadelním ústavem Bratislava přichází se společným projektem Měsíc se slovenským dramatem – Green drama.

Brian Freeman: Sama proti všem

18. února 2021 v 09:04

Když nezbývá naděje, jen zoufalství. Když se z noční můry stane skutečnost. A není pomoci… Stačilo pár měsíců, aby se Lise Powerové zhroutil celý svět. Úspěšná autorka bestsellerového thrilleru ztratila během půl roku téměř všechny nejbližší. Teď žije sama, ukrytá v domě v lesích poblíž kanadských...

Další články
Nahoru