Dnes Pátek - oblacno 19°C
Zítra Sobota - zatazeno 17°C
Pátek 17. 9. 2021
Svátek má Naděžda
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Zpravodajství

Online: Praha 10 projedná rozpočet na příští rok

Poprvé v historii uspořádá Praha 10 svůj finanční výbor prostřednictvím videokonference. Na tu se mohou zítra od 15:30 přihlásit jak samotní členové výboru – zástupci koalice i opozice, tak zájemci z řad občanů. 

Obyvatelé městské části se mohou jednání výboru zúčastnit online. K dispozici budou mít chat pro pokládání konkrétních dotazů. Kromě toho mohou využít možnosti podávat písemné připomínky, a to nejpozději tři pracovní dny před zasedáním Zastupitelstva – prostřednictvím podatelny úřadu, nebo na mail radní pro rozpočet a dotace Lucie Sedmihradské (lucie.sedmihradska@praha10.cz).

Finanční plán na rok 2021 si občané mohou už nyní nastudovat na webu městské části, na zítřejším jednání výboru bude prezentován po jednotlivých kapitolách.
Disident Simon Cheng vystoupil na zastupitelstvu Prahy 3

15. září 2021 v 08:02

Na pozvání radnice Prahy 3 přiletěl do České republiky hongkongský prodemokratický aktivista Simon Cheng. S poselstvím o nebezpečí čínského komunismu a apelem na přijetí Magnitského zákona vystoupil na zastupitelstvu Prahy 3. V následujících dnech jej čekají debaty s veřejností, studenty, setkání...

Byt v centru Prahy byl pronajímán v rozporu s kolaudací, potvrdil magistrát

13. září 2021 ve 22:58

Odbor stavebního řádu Magistrátu hl. m. Prahy (MHMP) se postavil za stanovisko stavebního úřadu Prahy 1, podle kterého byl byt v Růžové ulici v Praze 1 krátkodobě pronajímán v rozporu s účelem vymezeným kolaudačním rozhodnutím.

Další články
Nahoru