Dnes Pátek - zatazeno 6°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 7°C
Pátek 16. 4. 2021
Svátek má Irena
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Zpravodajství

Online: Praha 10 projedná rozpočet na příští rok

Poprvé v historii uspořádá Praha 10 svůj finanční výbor prostřednictvím videokonference. Na tu se mohou zítra od 15:30 přihlásit jak samotní členové výboru – zástupci koalice i opozice, tak zájemci z řad občanů. 

Obyvatelé městské části se mohou jednání výboru zúčastnit online. K dispozici budou mít chat pro pokládání konkrétních dotazů. Kromě toho mohou využít možnosti podávat písemné připomínky, a to nejpozději tři pracovní dny před zasedáním Zastupitelstva – prostřednictvím podatelny úřadu, nebo na mail radní pro rozpočet a dotace Lucie Sedmihradské (lucie.sedmihradska@praha10.cz).

Finanční plán na rok 2021 si občané mohou už nyní nastudovat na webu městské části, na zítřejším jednání výboru bude prezentován po jednotlivých kapitolách.
V Praze 11 zasedne Komise pro životní prostředí

Dnes v 09:05

Jednání komise pro životní prostředí je veřejné a bude se konat v pondělí dne 19. dubna od 17 hodin v zasedací místnosti Vidimova.

Praha poskytne dotace na výstavbu bytového domu a rekonstrukce bytového fondu

Včera ve 12:28

Praha uvolní další finanční prostředky z Fondu rozvoje dostupného bydlení. Peníze budou použity na opravu 21 bytů spravovaných Prahou 3 a 32 bytů Prahy 10. Další dotace poputuje městské části Praha-Zbraslav, která na svém území plánuje výstavbu bytového domu o třinácti bytech. Materiál bude ve...

Další články
Nahoru