Dnes Sobota - oblacno 15°C
Zítra Neděle - polojasno 11°C
Sobota 21. 5. 2022
Svátek má Monika
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zpravodajství

Online: Praha 10 projedná rozpočet na příští rok

Poprvé v historii uspořádá Praha 10 svůj finanční výbor prostřednictvím videokonference. Na tu se mohou zítra od 15:30 přihlásit jak samotní členové výboru – zástupci koalice i opozice, tak zájemci z řad občanů. 

Obyvatelé městské části se mohou jednání výboru zúčastnit online. K dispozici budou mít chat pro pokládání konkrétních dotazů. Kromě toho mohou využít možnosti podávat písemné připomínky, a to nejpozději tři pracovní dny před zasedáním Zastupitelstva – prostřednictvím podatelny úřadu, nebo na mail radní pro rozpočet a dotace Lucie Sedmihradské (lucie.sedmihradska@praha10.cz).

Finanční plán na rok 2021 si občané mohou už nyní nastudovat na webu městské části, na zítřejším jednání výboru bude prezentován po jednotlivých kapitolách.
Autor: TZ, red

Letošním tématem zdravotnického kongresu je paliativní péče

18. května 2022 ve 12:41

Magistrát Prahy organizuje 2. ročník zdravotnického kongresu, tentokrát s názvem Metropolitní zdravotnický kongres paliativní péče 2022. Akce se uskuteční 2. června na Nové radnici na Mariánském náměstí, účastníci se však budou moci připojit i online.

Praha 4 opraví sportoviště u sokolovny v Podolí

18. května 2022 v 07:59

Praha 4 rozhodla o rekonstrukci povrchů sportoviště u sokolovny v Podolí. Součástí rekonstrukce je kompletní výměna umělého povrchu fotbalového hřiště o celkové rozloze 1 240 m2 za povrch nový.

Další články
Nahoru