Dnes Čtvrtek - zatazeno -1°C
Zítra Pátek - snih -2°C
Čtvrtek 30. 11. 2023
Svátek má Ondřej
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Ondřej Prokop spustil narozeninovou sbírku na nákup potravin pro seniory
Ondřej Prokop při rozdávání potravin. Foto: darujme.cz

Ondřej Prokop spustil narozeninovou sbírku na nákup potravin pro seniory

Předseda kontrolního výboru pražského zastupitelstva i zastupitel Prahy 11 Ondřej Prokop (ANO) při příležitosti svých 37. narozenin, které oslavil v uplynulých dnech, spustil ve spolupráci s Nadačním fondem Příběhy finanční sbírku na nákup kvalitních potravin pro seniory.

NF Příběhy pomáhá seniorům a samoživitelům v nouzi, zaměřuje se především na potravinovou pomoc. „Protože já už díky všem krásným gratulacím svou narozeninovou porci radosti dostal, rád bych se teď o ni podělil s lidmi, pro které byla ta dvě uplynulá léta zvlášť těžká. A proto jsem udělal jako každý rok narozeninovou sbírku pro ty, kteří potřebují pomoct. Ke každé vaší koruně, kterou mi možná věnujete jako dárek, já přidám další a sbírku zdvojnásobím,“ uvedl Prokop.

Odkaz na sbírku je zde:  https://www.darujme.cz/vyzva/1203588.

Dárcovská výzva Ondřeje Prokopa spadá pod projekt Potraviny seniorům, který je pod křídly Nadačního fondu Příběhy. Za projektem stojí novinářka Silvie Dymáková, spolu se svým partnerem, dramaturgem a režisérem Petrem Bělíkem.


Autor: red

Den otevřených dveří na FEL ČVUT přiblíží studium robotů, multimédií, energetiky či informatiky

Včera v 07:03

Možnostmi studia nejmodernějších technologií v energetice, elektrotechnice, elektronice, ale i informatice, kybernetice a multimédiích provede středoškoláky a středoškolačky čtveřice tras během Dne otevřených dveří Fakulty elektrotechnické ČVUT. Akce se uskuteční v pátek 1. prosince 2023. Program...

PVK: Přehled plánovaných výluk vody na 49. týden

27. listopadu 2023 ve 12:20

Pražské vodovody a kanalizace zveřejnily plánované výluky v dodávkách pitné vody příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Na projekty vzdělávání učitelů a dětí dá Praha 6 v následujících dvou letech 9,5 milionu korun

26. listopadu 2023 ve 22:16

Radnice Prahy 6 vloží v letech 2024 a 2025 do školství na projekty vzdělávání pedagogů a dětí 9,46 milionu korun. Peníze vydá prostřednictvím svého místního akčního plánu (MAP). Projekty se budou týkat mimo jiné médií, umělé inteligence, práva či finanční gramotnosti. Zaměřit se radnice chce také...

Praha 4 pokračuje v přípravě revitalizace pěší zóny na Pujmanové

26. listopadu 2023 ve 20:23

Podklady pro zpracování projektové dokumentace na revitalizaci pěší zóny Pujmanové jsou hotové. Praha 4 již dokument předala ke schválení Odboru investic hlavního města Prahy a nyní se čeká na schválení zastupitelstvem. Městská část o tom informovala na svém webu.

Úspěšná Mikulášská sbírka v Praze 9

26. listopadu 2023 ve 12:24

Minulý týden se otevřely brány radnice Prahy 9 všem, kteří rádi pomáhají. Konala se charitativní sbírka pro potřebné.

Praha 1: Pro Euroklíč na radnici

26. listopadu 2023 v 10:52

Euroklíč je univerzální klíč určený pro osoby se zdravotním postižením, sloužící k dostupnosti WC, výtahů, plošin a podobných kompenzačních zařízení. K vyzvednutí je v budově radnice Prahy 1.

Praha 4: Zapojte se do rozvoje Kačerova

26. listopadu 2023 v 09:39

Praha 4 zve na veřejné setkání k plánované proměně Kačerova. Tématem bude dopravní bezpečnost, mobiliář a herní prvky či údržba veřejné zeleně. 

Zajímá vás, co ukrývá Jaderka v centru Prahy? Přijďte na Den otevřených dveří

26. listopadu 2023 v 08:24

Přijďte nasát atmosféru špičkové univerzity s individuálním přístupem. Vědci na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze připravili řadu exkurzí a přednášek, kde si na své přijde opravdu každý. Od termojaderného fúzního reaktoru přes hi-tech lasery až po aplikace matematiky v systému...

Další články
Nahoru