Dnes Čtvrtek - zatazeno 5°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 7°C
Čtvrtek 2. 2. 2023
Svátek má Nela
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Onanujícího cestujícího vyhnala žena z autobusu mobilem
Ke zvrhlému chování došlo v přední části autobusu. Foto: Jan Puci

Onanujícího cestujícího vyhnala žena z autobusu mobilem

Policisté z místního oddělení Radotín pátrají po neznámém muži, který počátkem ledna onanoval před jednou z cestujících v autobuse MHD číslo 129.
onanista-bus-nahled

Muž, po kterém se pátrá. Foto: Policie ČR

K poškozené sedící na čtyřsedačce hned za řidičem si přisedl v průběhu jízdy na trase mezi zastávkami Žabovřesky a Lihovar a začal se ukájet. S touto činností přestal až ve chvíli, kdy vyndala mobilní telefon, a chtěla ho natočit.

„Zalekl se a urychleně stačil ještě vystoupit v zastávce Lihovar. I tak se jí povedlo podezřelého vyfotit alespoň zezadu. Žena v průběhu šetření tohoto případu také uvedla, že muže na jmenované lince již několikrát viděla,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Je podle něj tedy pravděpodobné, že tuto linku hledaný cestující nepravidelně využívá, a to především v ranních hodinách.

Muž má štíhlou, přibližně 180 až 190 cm vysokou postavu a mohlo mu být tak čtyřicet let. Byl čistě oblečen, na rameni měl jednu velkou černou tašku a druhou textilní s kostičkovým vzorem bílo-červeno-černé barvy držel v ruce.

„I přes veškeré úsilí se policistům do této chvíle nepodařilo muže dopadnout. Touto cestou bychom rádi požádali o spolupráci veřejnost, pokud máte informace, které by vedly k jeho zadržení, kontaktujte linku tísňového volání 158,“ dodal Rybanský.

Případ je prověřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.


Autor: Jan Puci

Posprejovali viadukt na Holešovickém nádraží a utekli

Včera v 16:18

Autohlídka strážníků si v Partyzánské ulici v Praze 7 povšimla dvojice mužů, kteří sprejovali na betonovou konstrukci viaduktu. Muži na zákonné výzvy nereagovali a dali se na útěk.

Telefon za volantem a uprchlý vězeň

Včera ve 12:32

V pondělí před třetí hodinou ráno v Českobrodské ulici strážníci zastavili žlutou dodávku, protože její řidič držel za jízdy v ruce mobilní telefon. Při kontrole pojali podezření, že je šestatřicetiletý muž pod vlivem alkoholu nebo drog. Test na alkohol vyšel negativní, test na drogy však odmítl....

Vloupal se do čtyř provozoven a způsobil škodu za téměř čtvrt milionu korun

31. ledna 2023 v 09:32

Na začátku prosince se neznámý muž vloupal do provozovny v ulici Národní v Praze 1, odkud si odnesl zboží a hotovost celkem za bezmála sto devadesát tisíc korun. Dřevěným kůlem vypáčil část plexiskla u prodejního pultu a malým otvorem se protáhl dovnitř.

Hořel pokoj rodinného domu

31. ledna 2023 v 06:07

V pondělí 30. ledna od 19:27 hodin zasahovali hasiči ve Větrušické ulici v Praze 8 u požáru vybavení pokoje rodinného domu.

Neopatrnost při řezání kovového odpadu způsobila požár

25. ledna 2023 v 16:50

Ve středu 25. ledna krátce po 11 hodině vyjely čtyři profesionální a jedna dobrovolná jednotka hasičů do ulice Ke Kablu v Praze 15 k požáru v areálu kovošrotu.

Výměna na místě řidiče nevyšla

25. ledna 2023 v 08:22

Ve Lhotecké ulici zastavili strážníci modré auto, protože jeho řidič nedal při odbočování znamení o změně směru jízdy. Muž se nejprve snažil vyměnit si místo se spolujezdcem, pak odmítl dechovou zkoušku, a nakonec přišla nabídka na domluvu.

Nehoda u metra Vltavská

23. ledna 2023 v 19:54

Jednotky hasičů zasahovaly v pondělí 23. ledna od 18:43 hodin u metra Vltavská v Praze 7. Řidič osobního vozu strhl řízení, najel na semafor a převrátil se na kola.

Do baru rovnou od dopravní nehody

18. ledna 2023 ve 14:46

Včera krátce před druhou hodinou ráno přijala hlídka strážníků oznámení o muži, který měl na Václavském náměstí způsobit dopravní nehodu a posléze z místa odejít. Řidič taxislužby, jehož auto naboural, strážníkům popsal, co se stalo a ukázal jim fotografii řidiče, který měl dopravní nehodu...

Další články
Nahoru