Dnes Pondělí - oblacno 14°C
Zítra Úterý - zatazeno 15°C
Pondělí 20. 9. 2021
Svátek má Oleg
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Onanujícího cestujícího vyhnala žena z autobusu mobilem
Ke zvrhlému chování došlo v přední části autobusu. Foto: Jan Puci

Onanujícího cestujícího vyhnala žena z autobusu mobilem

Policisté z místního oddělení Radotín pátrají po neznámém muži, který počátkem ledna onanoval před jednou z cestujících v autobuse MHD číslo 129.
onanista-bus-nahled

Muž, po kterém se pátrá. Foto: Policie ČR

K poškozené sedící na čtyřsedačce hned za řidičem si přisedl v průběhu jízdy na trase mezi zastávkami Žabovřesky a Lihovar a začal se ukájet. S touto činností přestal až ve chvíli, kdy vyndala mobilní telefon, a chtěla ho natočit.

„Zalekl se a urychleně stačil ještě vystoupit v zastávce Lihovar. I tak se jí povedlo podezřelého vyfotit alespoň zezadu. Žena v průběhu šetření tohoto případu také uvedla, že muže na jmenované lince již několikrát viděla,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Je podle něj tedy pravděpodobné, že tuto linku hledaný cestující nepravidelně využívá, a to především v ranních hodinách.

Muž má štíhlou, přibližně 180 až 190 cm vysokou postavu a mohlo mu být tak čtyřicet let. Byl čistě oblečen, na rameni měl jednu velkou černou tašku a druhou textilní s kostičkovým vzorem bílo-červeno-černé barvy držel v ruce.

„I přes veškeré úsilí se policistům do této chvíle nepodařilo muže dopadnout. Touto cestou bychom rádi požádali o spolupráci veřejnost, pokud máte informace, které by vedly k jeho zadržení, kontaktujte linku tísňového volání 158,“ dodal Rybanský.

Případ je prověřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.


Autor: Jan Puci

Cestu domů lemovaly odpadky

18. září 2021 v 09:46

Cestu z tahu si trochu „zpestřili“. Jejich aktivitě neušly koše na bio odpad, zaparkovaný motocykl stejně jako vybavení restaurační zahrádky.

Auto jako zbraň

18. září 2021 v 09:40

Řidič zaparkoval auto v zóně placeného stání bez zaplacení a nelíbilo se mu, že se dostal do hledáčku strážníků. Autem se pak pokusil najet do jednoho člena hlídky a ujel.

Podomní a pochůzkový prodej je v Praze zakázán

16. září 2021 v 16:41

Správní orgán bude nyní řešit případ 26letého cizince, který nelegálně nabízel kolemjdoucím zboží. Na jeho činnost strážníky prostřednictvím tísňové linky upozornili ti, kterým své zboží nabízel.

Vloupání do pokoje na ubytovně

15. září 2021 v 15:03

Hlídky strážníků zadržely muže a ženu, kteří se vloupali do jednoho z pokojů na ubytovně v Praze 9. Při útěku poškodili několik dalších uzamčených dveří.

Požár vzduchotechniky v areálu v Praze 10

9. září 2021 v 10:37

Včera večer zasahovalo šest profesionálních a pět dobrovolných jednotek hasičů ve Švehlově ulici v Praze 10 u požáru ve výrobním areálu soukromé firmy. Hořely filtry ve vzduchotechnice odsávání.

Po pokusu o napadení strážníků skončil v poutech

6. září 2021 ve 20:40

Včera večer byla hlídka městské policie vyslána před restauraci do Nádražní ulice, kde mělo docházet ke rvačce dvou osob. Na místě našla dva muže, kteří se slovně přeli, ale fyzické napadání popírali.

Agresivní opilá žena skončila na záchytce

6. září 2021 v 11:51

Nejprve obtěžovala zákazníky v provozovně rychlého občerstvení, pak se pustila do boje se strážníky.

Strach o otce dovedl ženu za strážníky

6. září 2021 v 07:43

Po návratu z nemocnice v pátek 3. září nebral 69letý muž své dceři telefon, když se za ním vypravila, nereagoval na zvonění. Vstup do bytu jí znemožnily klíče v zámku. Byt v Rokycanově ulici se nacházel ve zvýšeném přízemí a neprůhledná fólie byla umístěna jen do výšky 2/3 oken. Strážníkům se...

Hořelo vybavení bytu v Praze 2

2. září 2021 v 19:19

Ve čtvrtek 2. září po půlnoci zasahovala jednotka hasičů z centrální stanice ve Wenzigově ulici v Praze 2 u požáru vybavení bytu obytného domu.

Opět řidiči se zákazem

1. září 2021 v 19:57

Strážníci v Praze zadrží ročně desítky řidičů se zákazem řízení. Další dva takoví zvýšili už tak dost smutnou statistiku. Jeden z nich se navíc odmítl podrobit testu na alkohol i drogy.

Další články
Nahoru