Dnes Sobota - oblacno 15°C
Zítra Neděle - polojasno 11°C
Sobota 21. 5. 2022
Svátek má Monika
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Onanujícího cestujícího vyhnala žena z autobusu mobilem
Ke zvrhlému chování došlo v přední části autobusu. Foto: Jan Puci

Onanujícího cestujícího vyhnala žena z autobusu mobilem

Policisté z místního oddělení Radotín pátrají po neznámém muži, který počátkem ledna onanoval před jednou z cestujících v autobuse MHD číslo 129.
onanista-bus-nahled

Muž, po kterém se pátrá. Foto: Policie ČR

K poškozené sedící na čtyřsedačce hned za řidičem si přisedl v průběhu jízdy na trase mezi zastávkami Žabovřesky a Lihovar a začal se ukájet. S touto činností přestal až ve chvíli, kdy vyndala mobilní telefon, a chtěla ho natočit.

„Zalekl se a urychleně stačil ještě vystoupit v zastávce Lihovar. I tak se jí povedlo podezřelého vyfotit alespoň zezadu. Žena v průběhu šetření tohoto případu také uvedla, že muže na jmenované lince již několikrát viděla,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Je podle něj tedy pravděpodobné, že tuto linku hledaný cestující nepravidelně využívá, a to především v ranních hodinách.

Muž má štíhlou, přibližně 180 až 190 cm vysokou postavu a mohlo mu být tak čtyřicet let. Byl čistě oblečen, na rameni měl jednu velkou černou tašku a druhou textilní s kostičkovým vzorem bílo-červeno-černé barvy držel v ruce.

„I přes veškeré úsilí se policistům do této chvíle nepodařilo muže dopadnout. Touto cestou bychom rádi požádali o spolupráci veřejnost, pokud máte informace, které by vedly k jeho zadržení, kontaktujte linku tísňového volání 158,“ dodal Rybanský.

Případ je prověřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.


Autor: Jan Puci

Věnoval se padělání dvoutisícových bankovek

Včera v 17:23

Na podzim roku 2020 pražští kriminalisté zaznamenali zvýšený počet případů padělaných bankovek o nominální hodnotě 2000 korun. Tyto bankovky se začaly objevovat ve velkém množství případů a jejich záchyty byly čím dál častější. Primárně byly bankovky používány k platbám za jízdy alternativními...

Ženský křik z potemnělé ulice zalarmoval sousedku, ta zavolala na tísňovou linku

18. května 2022 ve 12:34

Když strážníci dorazili do Výhledové ulice, spatřili v křoví na zemi dva muže. Jeden držel druhého v tzv. kravatě. Jakmile uviděl hlídku, sevření uvolnil a řekl, že byl dotyčným bezdůvodně napaden.

Muž spadnul ze stromu a kolem poházená elektronika nebyla jeho

18. května 2022 v 06:37

Hlídka strážníků našla zraněného, který si stěžoval na bolest v kotníku, sedět pod stromem hned vedle restaurace v Rumburské ulici. Tvrdil, že spadnul ze stromu a s věcmi na trávníku nemá nic společného. 

Po návratu čekalo na manžele doma překvapení

18. května 2022 v 05:38

Po otevření vstupních dveří od bytu se manželský pár nestačil divit. Neznámá žena se právě přehrabovala v jejich věcech.

Na Andělu pobíhal muž ve spodním prádle

12. května 2022 v 19:19

Včera odpoledne řešila hlídka městské policie dezorientovaného polonahého muže, který na pěší zóně Anděl pobíhal jen ve spodním prádle a zmateně se motal po ulici. S hlídkou nespolupracoval, nereagoval na výzvy.

Požár v dílně způsobil milionovou škodu

12. května 2022 v 18:53

Jednotky pražských profesionálních hasičů zasahovaly ve druhém stupni poplachu v Černokostelecké ulici v Praze 10. První jednotka na místě byla deset minut po 17. hodině, ve středu 11. května.

Sražená značka u přechodu pro chodce a patník. Řidič měl přes 1,7 promile

12. května 2022 v 18:48

Auta kličkujícího z pruhu do pruhu si všimli strážníci v Kbelské ulici. Při kontrole 55letého řidiče zaujala jejich pozornost poškozená přední kapota a levá strana vozu. Navíc řidičovy pohyby i způsob komunikace vykazovaly jasné známky požití alkoholu.

Nebezpečně na sdíleném skútru

9. května 2022 v 09:31

Nebezpečná a rychlá jízda doprovázená bezdůvodným troubením upoutala minulý týden kolem půl deváté večer pozornost projíždějící hlídky strážníků v Pařížské ulici. Na výzvu k zastavení řidič přidal plyn.

Po skončení hokeje za volant

30. dubna 2022 v 07:49

Z jízdního pruhu přes obrubník na tramvajový pás a zase zpět. Tento nestandardní způsob jízdy zaznamenala hlídka strážníků pár minut minulou sobotu po půlnoci v Sokolovské ulici a řidiče osobního auta za pomoci majáků zastavila.

Další články
Nahoru