dnes
Úterý - oblacno
23°C
zítra
Středa - zatazeno
28°C
pozítří
Čtvrtek - bourky
26°C
Pražské krimi

Onanoval v metru. U pánského časopisu? Ne, u „trochu“ jiného materiálu

Ve středu ráno bylo telefonicky oznámeno na tísňovou linku „156“, že se ve stanici metra Invalidovna nachází muž, který před lidmi onanuje.

Na místo byli vysláni strážníci, kteří po příjezdu do stanice metra začali procházet jeho prostory. Po chvíli spatřili muže, který odpovídal popisu. Seděl opřený o jeden ze sloupů u nástupiště, v ruce držel módní časopis pro ženy a onanoval.

„Hlídka k muži přistoupila s výzvou, aby zanechal svého protiprávního jednání, prokázal svou totožnost a podal k celé věci vysvětlení. Muž však pro své jednání rozumné vysvětlení neměl,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

„Protože vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu, byla na místo přivolána Policie ČR a celou věc si převzala k dalšímu opatření,“ dodala.  


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru