dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Onanoval jak o život, za výtržnictví mu hrozí dva roky vězení. Po perníku to dělám rád, přiznal

V úterý krátce po osmé hodině ranní přijali operátoři tísňové linky 158 oznámení o muži, který se v parku Folimanka pod Nuselským mostem ukájel na veřejnosti. Na místo okamžitě vyjeli policisté z oddělení hlídkové služby na Vinohradech. Ti po příjezdu podezřelého spatřili, ten ale jejich přítomnost nebral na zřetel a onanoval dál.

Policisté proto muže vyzvali, aby se oblékl a okamžitě zanechal masturbace. „Následnou lustrací v policejních databázích zjistili, že muž má bohatou trestní minulost a v současné době je v podmínce pro obdobnou trestnou činnost,“ uvedla mluvčí pražské policie Hana Jeřábková.

Hlídka proto recidivistu zadržela a převezla na policejní služebnu. Vyslýchajícímu policistovi pak uvedl, že na veřejnosti se ukájí většinou, když „to přežene“ s pervitinem. Čtyřiačtyřicetiletý muž si poté vyslechl obvinění z trestného činu výtržnictví, za což mu v případě odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru