dnes
Pátek - oblacno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Onanisté v Praze: zvrhlíci vyrazili do metra, vlaku, na lavičku a k dětskému hřišti
Stanice metra Depo Hostivař, kde na jaře zadrželi zvrhlíka po jeho představení ve vagónu. Ilustrační foto: DPP

Onanisté v Praze: zvrhlíci vyrazili do metra, vlaku, na lavičku a k dětskému hřišti

Ani letos se v Praze nevyhnuli policisté situacím, kdy museli zasahovat u událostí, ve kterých hráli hlavní roli muži uspokojující se na veřejnosti. „Tyto případy jsou velice ojedinělé a týkají se většinou letních měsíců,“ potvrdil mluvčí pražských strážníků Jan Čihák.

Pojďte si letošní případy připomenout. V polovině července přijala policejní hlídka z Prahy 10 oznámení, že u dětského hřiště se má obnažovat muž. Strážníci na místě zjistili od oznamovatelky, že na hřišti bylo asi patnáct dětí, mladík přišel, postavil se za plot, obnažil se a onanoval, proto na něj křikla, aby šel pryč. Policisté nakonec našli hříšníka v nedalekém křoví.

V druhé polovině května byl přistižen a následně i zadržen nahý muž, který v lesoparku v Praze 15 masturboval před kolemjdoucími na lavičce nedaleko dětského hřiště.

V dubnu byl zase zadržen muž, který se uspokojoval před cestujícími v metru. Ze soupravy vystoupil ve stanici metra Depo Hostivař a prozradily ho viditelné mokré skvrny na šusťákových kalhotách. "Díval jsem se na zvrhlé internetové stránky a dostal jsem chuť uspokojit se v metru před lidmi,“ přiznal se osmatřicetiletý muž.

Jiný zvrhlík v březnu vyděsil ženy, které pospávaly ve vlaku během jízdy z Pardubic do Prahy. Nejdříve si sahal do rozkroku a později začal onanovat. Obě vyděšené ženy okamžitě z kupé utekly a na chování muže upozornily průvodčího. Ten po zadržení své jednání nepopíral. Tvrdil, že kdyby mu ženy řekly, že se jim to nelíbí, přestal by.

Pražští strážníci potvrzují, že případy přistižených onanistů, pokud jsou nějaké nahlášeny, se dějí spíše v letních měsících. Události, kdy souložil pár na veřejnosti, letos nezaznamenali.

„Zhruba před čtyřmi lety strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 5 řešili případ nahého páru, který se opaloval na fontáně na náměstí Kinských,“ zavzpomínal Jan Čihák.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru