dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - skorojasno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
6°C
Pražské krimi

On the road: Tomu se ani nechce věřit, jak to může být jednoduché. Drzost zdrogovaného mladíka zaskočila i zkušené policisty

V úterý kolem poledne si hlídka strážníků z Prahy 3 všimla v křižovatce ulic Řehořova x Orebitská nákladního auta, které překáželo provozu. U náklaďáku nikdo nebyl, ale hlídku oslovil z okna nedalekého domu muž, který jim řekl, že řidič byl určitě pod vlivem drog a schoval se v domě v Řehořově ulici.

Poté uvedl, že se jednalo o vysokého štíhlého mladíka, v džínách a kostkované košili. Mladíka odpovídajícího popisu strážníci skutečně našli v uvedeném domě, kde se ukrýval za vstupními dveřmi. Navíc byl zjevně pod vlivem omamných a psychotropních látek. Hlídce sdělil, že má špatný den a chtěl se jen projet. Pak svou odpověď ještě dvakrát změnil.

Muž, který hlídku oslovil, pak vše uvedl na pravou míru. Mladík se prý potácel kolem náklaďáku, který byl zaparkován v modré zóně, zkoušel, zda-li je odemčený, poté do něj nasedl a něco v něm dělal. Na to se s autem rozjel a ujel s ním asi 20 metrů, vypotácel se z něj a odešel do domu. Navíc vyšlo najevo, že s autem nemá nic společného a použil je bez dovolení majitele.

„Při projednávání události se mladík pokusil z místa opakovaně utéci, v čemž mu strážníci zabránili. Při pokusu o útěk mu z kapsy vypadla injekční stříkačka. Hlídka ho pro podezření ze spáchání trestného činu omezila na osobní svobodě a předala hlídce Policie ČR,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Majitel auta, který se nakonec také dostavil na místo, zjistil, že kabina je poškozená. Dále pak uvedl, že měl v autě lešení v hodnotě téměř 300 tisíc korun.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru