dnes
Neděle - snih
2°C
zítra
Pondělí - snih
0°C
pozítří
Úterý - skorojasno
3°C
Omyl při zatýkání: mladík měl smůlu, vypadal jako lupič ze Žabky
Maskovaný lupič. Foto: Policie ČR

Omyl při zatýkání: mladík měl smůlu, vypadal jako lupič ze Žabky

V neděli zhruba čtvrt hodiny před jednadvacátou hodinou došlo v Karmelitské ulici k loupežnému přepadení tamní prodejny potravin. Údajný lupič byl po chvíli zatknut. Rychle se však ukázalo, že šlo o nevinného člověka. Skutečný zloděj je stále na útěku.

Maskovaný pachatel s pistolí vešel v neděli večer do prodejny Žabka a po pokladní požadoval vydání veškeré finanční hotovosti. Vynutil si vydání několika desítek tisíc korun, se kterými z prodejny odešel směrem ke Karlovu mostu.

Od prodavačky získaný popis pachatele předal operátor linky tísňového volání všem hlídkám v terénu a předal ho k pátrání také strážníkům městské policie. Ti následně zadrželi muže, který jak vzezřením, tak oděvem, odpovídal hledanému. 

Prověřením všech okolností a skutečností se ale zanedlouho ukázalo, že se o pachatele popsané loupeže nejedná, a proto byl muž okamžitě propuštěn.

lupic-obchod-karmelitska-nahled

Kriminalisté prvního policejního obvodu proto i nadále pátrají po lupiči. Existuje podezření, že se dopustil vícero loupežných přepadení v obdobných, nebo stejných prodejnách potravin, či jiných provozovnách.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru