dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Pražská doprava

Omezení dopravy a změny tras autobusových linek ve Vršovické ulici

Od dnešního dne do 25. září bude na Vršovické ulici probíhat obnova vodovodních řadů. S tím související dopravní opatření jsou rozdělena podle postupu stavebních prací na dvě etapy a budou se týkat jak Vršovické ulice v úseku Kodaňská – Moskevská ve směru do centra, tak i některých okolních ulic. 

1. etapa do 17. srpna:

Na komunikaci Vršovická v úseku Kodaňská – Altajská bude úplně uzavřen jízdní pás + uzavřen vjezd (i výjezd) do ulice Archangelská + související úprava dopravního režimu na Kodaňské a Vršovické + úprava dopravního režimu na Vršovické u zastávky TRAM Koh-i-noor.
 
Objízdná trasa za uzavřený úsek po komunikacích: Kodaňská – Kavkazská – Altajská (Moskevská pro nákladní automobily nad 3,5 t).
Ulice Archangelská bude obsluhována z ulice Kavkazské.

2. etapa od 18. srpna do 25. září.:

Na komunikaci Vršovická před křižovatkou s Kodaňskou změna dopravního režimu (zákaz vjezdu do Kodaňské) + úprava dopravního režimu na Vršovické u zastávky TRAM Koh-i-noor.

Objízdná trasa za zákaz vjezdu do Kodaňské ulice po komunikacích: Bělocerkevská – 28. pluku.

Dopravní opatření se dotknou i tras autobusových linek PID – v 1. etapě č. 101, ve 2. etapě č. 101, 124 a 139. Informace jsou k dispozici na zastávkách těchto linek.Další články
Nahoru