dnes
Úterý - zatazeno
3°C
zítra
Středa - zatazeno
5°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
Pražská doprava

Omezení dopravy a změny tras autobusových linek ve Vršovické ulici

Od dnešního dne do 25. září bude na Vršovické ulici probíhat obnova vodovodních řadů. S tím související dopravní opatření jsou rozdělena podle postupu stavebních prací na dvě etapy a budou se týkat jak Vršovické ulice v úseku Kodaňská – Moskevská ve směru do centra, tak i některých okolních ulic. 

1. etapa do 17. srpna:

Na komunikaci Vršovická v úseku Kodaňská – Altajská bude úplně uzavřen jízdní pás + uzavřen vjezd (i výjezd) do ulice Archangelská + související úprava dopravního režimu na Kodaňské a Vršovické + úprava dopravního režimu na Vršovické u zastávky TRAM Koh-i-noor.
 
Objízdná trasa za uzavřený úsek po komunikacích: Kodaňská – Kavkazská – Altajská (Moskevská pro nákladní automobily nad 3,5 t).
Ulice Archangelská bude obsluhována z ulice Kavkazské.

2. etapa od 18. srpna do 25. září.:

Na komunikaci Vršovická před křižovatkou s Kodaňskou změna dopravního režimu (zákaz vjezdu do Kodaňské) + úprava dopravního režimu na Vršovické u zastávky TRAM Koh-i-noor.

Objízdná trasa za zákaz vjezdu do Kodaňské ulice po komunikacích: Bělocerkevská – 28. pluku.

Dopravní opatření se dotknou i tras autobusových linek PID – v 1. etapě č. 101, ve 2. etapě č. 101, 124 a 139. Informace jsou k dispozici na zastávkách těchto linek.Zítra začne na Jižní spojce oprava pravého pruhu u Lanového mostu

Včera v 17:10

Technická správa komunikací zahájí opravu povrchu pravého jízdního na Jižní spojce v úseku od Lanového mostu po nájezdovou rampu V Korytech. Jedná se o běžnou údržbu, kdy dojde k odfrézování starého a položení nového povrchu z důvodu vyjetých kolejí. Práce potrvají do...

V pondělí začne oprava povrchu ve Vršovické

16. listopadu 2018 ve 14:43

V pondělí 19. listopadu zahájí Technická správa komunikací práce na obnově povrchu Vršovické ulice v úseku Kodaňská – Bělocerkevská obou směrech. Jedná se o odfrézování starého a položení nového povrchu komunikace v délce 100 metrů v celé její šíři.  

V úterý začne oprava Novodvorské ulice na kruhovém objezdu

15. listopadu 2018 v 10:31

V úterý 20. listopadu zahájí Technická správa komunikací práce na stavebních úpravách okružní křižovatky Chýnovská – Novodvorská v Praze 12. Jedná se o první část souvislé údržby Novodvorské ulice, která bude pokračovat na jaře příštího roku. Až do 15. prosince musí řidiči počítat s omezeným...

Florenc B: Oprava výtahu omezí přístup imobilních osob do vestibulu metra

15. listopadu 2018 v 08:27

Z důvodu plánované opravy osobního výtahu mezi vestibulem a ulicí dojde od úterý 20. listopadu do odvolání, pravděpodobně do 22. listopadu, k dočasnému omezení přístupu imobilních osob ve stanici metra B – Florenc.

Noční uzavření tunelů

12. listopadu 2018 ve 14:53

Tunely Brusnický a Dejvický budou z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie uzavřeny vždy v noci od 14. listopadu od 23 hodin do 18. listopadu do 5 hodin.

Nové stromy, keře a více místa na parkování v Belušově

11. listopadu 2018 v 08:41

Ve čtvrtek 8. listopadu bylo v Bellušově ulici v Praze 13 vysázeno 57 nových stromů – javory, duby letní a habry. Některé z původních stromů musely být vykáceny v souvislosti s rozšířením parkovacích míst v této ulici, teď už je však nahradily stromy nové, které jsou doplněny o 336 ks keřů a...

Uzavření Strahovského tunelu

8. listopadu 2018 ve 12:12

Z důvodu prohlídky tunelu bude uzavřen v těchto termínech:

Tunel Mrázovka se bude v noci čistit

8. listopadu 2018 ve 12:08

Z důvodu čištění kamer bude tunel Mrázovka uzavřen od soboty 10. listopadu od 23 hodin do neděle 11. listopadu do 5 hodin.

Další články
Nahoru