dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Ohrada Food Fest: Gurmánský festival chutí v Praze 13
Kuchaři z Kastrolu už dělají vylomeniny, nemohou se dočkat sobotního festivalu. Foto: archiv

Ohrada Food Fest: Gurmánský festival chutí v Praze 13

V sobotu 19. září od 11 do 19 hodin se na Ohradském náměstí na Velké Ohradě koná druhý ročník kulinářské slavnosti Ohrada Food Fest. Patronem akce je mistr gastronomie Roman Vaněk.

Na nově otevřené zahradě restaurace Kastrol budou nabízeny grilované speciality. Nováčky mezi účastníky jsou řeporyjská Kavárna Na náměstí, Čokoládová cukrárna a Pivovar Lužiny. Víno nabídne vinařství Nechory.

Své speciality předvedou i další hosté – Wine Food Market, Dish, Gao Den a Restaurace Na Pekárně. Domácí Kastrol předvede zvěřinovou paštiku, ragout z drštěk s majoránkou, pomalu taženou plec se salátem coleslaw, zvěřinovou roládu s celerovým pyré a vdolky. Pro děti je v zahradě připraven dětský koutek, skákací hrad, dětské kadeřnictví a malování na obličej.

Více informací o festivalu, možnosti registrace, vstupenkách a zúčastněných restauracích najdete na webu www.ohrada-food-fest.cz  nebo na www.facebook.com/ohradafoodfest.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru