dnes
Neděle - jasno
20°C
zítra
Pondělí - jasno
18°C
pozítří
Úterý - zatazeno
15°C
ODS v Praze 8 vybrala kandidáta pro senátní volby. Golas porazil Filipiovou
K volebním urnám půjdou Pražané za pět měsíců. Ilustrační foto: archiv

ODS v Praze 8 vybrala kandidáta pro senátní volby. Golas porazil Filipiovou

Podzimní senátní volby se budou týkat Prahy 2,4,8 a 12. V osmé městské části vybrala pro volební okrsek 23 ODS už svého kandidáta. Právník Milan Golas (59 let) ve stranické volbě porazil dosavadní senátorku Danielu Filipiovou. Obvod zahrnuje Prahu 8, Čakovice a Letňany. Golas je prvním kandidátem ODS v Praze. Ve volbě dostal 42 hlasů, Filipiová 11.

„Budu klást důraz nejen na téma bezpečnosti, která je v dnešním světě prioritní, ale i na dopravu a konzervativní hodnoty, jako je třeba podpora tradiční rodiny. Nemám rád politickou hyperkorektnost, nebudu se bát nazývat věci pravými jmény. Budu využívat všech možností, které poskytuje pozice senátora i v rámci komunální politiky, která se v posledním volebním období stala v Praze 8 příkladem toho nejhoršího, co může spojení ANO, ČSSD, Zelených a komunistů přinést,“ uvedl Golas.

Občanští demokraté budou v metropoli vybírat ještě další tři kandidáty. V příštím týdnu budou primární volby například  Praze 2. Všechny kandidáty ODS představí 26. května na programové konferenci ve středočeských Líbeznicích.

golas

 

JUDr. Milan Golas, 59 let, ženatý, 4 děti

– vystudoval právo na Masarykově univerzitě v Brně, kde absolvoval doktorandské studium

– pracoval v právnických a manažerských pozicích

– od roku 2005 působí jako advokát

– členem ODS je od roku 2006

– žije a pracuje v Praze 8

 

 


Primátor Hřib poslal předsedovi TOP 09 Pospíšilovi otevřený dopis. Zde si ho celý můžete přečíst

14. dubna 2019 v 17:33

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) vytkl v otevřeném dopise předsedovi TOP 09 a pražskému zastupiteli Jiřímu Pospíšilovi jeho mediální výstupy a řadu dalších věcí. Zde si celý dopis můžete přečíst.

Další články
Nahoru