dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
4°C
Pražské krimi

Odřel jsi mi lak, dostaneš nakládačku: agresivní řidič lámal kosti za ťukanec při předjíždění

Řidič VW Caddy předjížděl v pondělí odpoledne na Bubenském nábřeží VW Golf variant. Při tomto manévru neodhadl řidič předjíždějícího vozu vzdálenost a lehce zavadil o předjížděné auto, kterému odřel lak. Jakmile to bylo možné, předjel řidič poškozeného Golfu VW Caddy zpět do původní pozice a zastavil, ve snaze se s jeho řidičem po dobrém domluvit na řešení vzniklé situace.

Poškozený řidič ale ani nestihl druhého účastníka karambolu pozdravit, natož mu sdělit účel jeho počínání, a rovnou „obdržel“ od druhého řidiče několik ran pěstí do obličeje. Po těch napadený upadl na zem, což ale útočníkovi nezabránilo uštědřit krvácejícímu muži ještě několikero kopanců do oblasti hlavy, především pak do obličeje. Agresor poté nasedl do svého vozu VW Caddy a z místa odjel, aniž by zraněnému například přivolal záchranku.

To udělali až následně svědci celé události. Třiatřicetiletý muž skončil v nemocnici s velice zásadními zraněními v obličeji, konkrétně zlomeninami několika kostí, k jejichž léčbě bude s největší pravděpodobností nutný operativní zákrok.

Případ začali okamžitě prošetřovat kriminalisté prvního oddělení prvního policejního obvodu, kterým k vypátrání brutálního násilníka stačil necelý jeden den. Díky tomu seděl šestatřicetiletý muž už včera dopoledne před vyšetřovatelem, kterému se k popsanému jednání plně doznal.

„Z toho důvodu je nyní agresor obviněn z trestných činů těžká újma na zdraví ve stadiu pokusu a výtržnictví, za což mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na deset let,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru