dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Odměna sexem: Ženám na mateřské umožňoval platit za dodávku vlastním tělem

Kriminalisté prošetřováním zjistili, že česky hovořící muž měl minimálně od června letošního roku distribuovat zmiňovanou drogu zákazníkům, kteří o ni projevili zájem. A nutno zmínit, že to byl velice ochotný a snaživý obchodník, který ne vždy trval na hotovostní platbě.

Svou ochotu projevoval především tím, že drogu v jakoukoliv denní, či noční dobu přivezl zájemcům až domů. Jeho snaživost pak spočívala v tom, že podle zjištění kriminalistů, prodal v období od června do zadržení minimálně půl kilogramu pervitinu. To v reálu znamená, že tímto množstvím „uspokojil“ potřeby nejméně stovky svých zákazníků.

Poslední jeho „cnost“, tedy pochopení pro bezhotovostní platby, se odvíjela od skladby jeho zákazníků. Tu totiž tvořily z poměrně velké části ženy, některé dokonce na mateřské dovolené. Ty měly to „privilegium platit“ v případě nedostatku financí svým tělem, konkrétně sexem, čemuž se zadržený vůbec nebránil.

„Sedmačtyřicetiletý muž je nyní obviněn, prozatím z pěti případů neoprávněného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na deset let,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Nelze vyloučit změnu právní kvalifikace na takzvaně přísnější odstavec. To by obviněnému pak hrozil až dvanáctiletý žalář. Zmiňovaná změna právní kvalifikace záleží na množství zadokumentované trestné činnosti.

„Prozatím kriminalisté evidují na osmdesát odběratelů, které obviněný zásoboval. Toto číslo ale nebude s největší pravděpodobností konečné,“ dodal Tomáš Hulan.

Čtěte také: Mikulášská party pro dospělé: V centru Prahy se bude souložit v maskách Mikuláše, čerta a anděla 


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru