dnes
Sobota - jasno
3°C
zítra
Neděle - jasno
7°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
12°C
Od hlavy až k patě. Na kliniku plastické a estetické medicíny se můžete obrátit s každým problémem
Úvodní konzultace s odborníky kliniky probíhá v příjemném prostředí. Foto: archiv

Od hlavy až k patě. Na kliniku plastické a estetické medicíny se můžete obrátit s každým problémem

Na pomezí pražské Malé Strany a Smíchova se nachází AURUM AESTHETIC CLINIC, klinika plastické a estetické medicíny, která se specializuje na redukci vrásek a nechirurgický lifting povadlé pleti. Sedíme v příjemných prostorách ve Zborovské ulici a hovoříme se zakladatelkou a ředitelkou kliniky, MUDr. Milenou Vojtíškovou.

Máte pověst nejpříjemnějšího pracoviště estetické medicíny v Praze, v čem jste výjimeční?

mv-1-nahled Metod, které slouží k omlazení je dnes mnoho, a my chápeme, že normální smrtelník se v nich nemůže orientovat. Pro každého je také vhodné něco jiného, aby dosáhl vytouženého výsledku…. Proto si zakládáme na detailní konzultaci, kde s klientem probereme všechny varianty ošetření, co se dá od nich očkovávat, co zákrok obnáší a jak se mají chovat po zákroku, aby efekt co nejdéle vydržel.

Klienti tak často u nás v rámci konzultace stráví i víc než hodinu. Když vidí naši vstřícnost, začnou se ptát…a nakonec je těch otázek opravdu hodně.

Na vaší klinice pomáháte „Od hlavy až k patě“. Co si u vás klientky, kromě obličeje, mohou nechat ošetřit, upravit a zkrášlit?

Kromě obličeje řešíme redukci vrásek či lifting povadlé plti také na krku, dekoltu, bříšku, zadečku a v oblasti kolen, ale zpevňujeme kůži i na pažích a stehnech.

Před námi jsou chladné zimní měsíce, jaké výkony jsou v tomto ročním období vhodné udělat, které naopak ne?

Zimní měsíce jsou vodné pro veškeré omlazující zákroky a to včetně operace očních víček, hojení je totiž rychlejší.

mv-3-nahled

Na klienty čeká příjemné prostředí s ochotným a kvalifikovaným personálem. Foto: archiv

O které výkony mají vaše klientky největší zájem, které děláte nejčastěji?

Největší zájem je o redukci vrásek, lifting povadlé pleti, operaci očních víček, ale i o zlepšení kvality pleti.

Ne všechny zákroky jsou úplně bezbolestné, jak v tomto případě klientkám pomůžete?

Naše zákroky jsou ambulantní, tedy bez narkózy, a aby byl zákrok pro klienty co nejkomfortnější, používáme místní znecitlivění ať už injekčně aplikovanou lokální anestezii, např. při modelaci rtů nebo silnou znecitlivující mastí při aplikaci liftujících nití či mezonití, endopeelu či výplní.

Máte i svoji mužskou klientelu? S čím se na vás muži obracejí?

Ano, muži se také začínají na nás obracet, což nás těší. Nejčastějším požadavkem je redukce nadměrného pocení, redukce kruhů pod očima a v neposlední řadě zlepšení kvality pleti, často např. řešíme zhrublou pleť po akné.

Neustále módní hubnutí: Co doporučíte klientce, pokud zhubne 20 kilo a na jejím obličeji „je to vidět“?

Takovou klientku především pochválíme, protože zhubnout 20 kg, to už je opravdu projev silné vůle. Doladit tvář k novému krásnému tělu, to je pak radost pro ni i pro nás. Na takovéto doladění používáme nejčastěji výplně, ty nám doplní objem v propadlých místech, zredukují vrásky, případně domodelují kontury a k nim se k doliftování měkkých tkání dají použít další nechirurgické liftující medody jako jsou 3D  kanylové nitě, Endopeel nebo elektromagnetická vlna Pellevé.

Stalo se někdy, že jste přání klienta odmítla udělat? Když si nenechal poradit?

Ano, například klientky, které chtějí mít nepřirozeně velké rty, odmítáme s tím, že toto neděláme. Vždyť každý náš klient je naše pochodující vizitka! K nám ale chodí především klienti, kteří chtějí vypadat přirozeně a tak si dají poradit. Správný výsledek je dle našeho názoru ten, že dotyčný po zákroku vypadá dobře, ale nikdo není schopen zjistit, co se s ním stalo…

Na JEHLIČKOVÁNÍ-MICRONEEDLING se můžete podívat zde:

AURUM AESTHETIC CLINIC, kliniku plastické a estetické medicíny najdete na adrese Zborovská 79/56, Praha 5.


Praha 9: Pečujete o své blízké? Potkejte se s odborníky

17. února 2019 v 08:01

Setkání s odborníky z projektu Dva životy – Praha, který pomáhá pečujícím o své blízké – děti nad 18 let, partnery s onkologickým onemocněním, po vážných autonehodách, seniory, zdravotně postižené osoby, rodiče, prarodiče, se koná v úterý 5. března.

Vodou můžete šetřit v koupelně, kuchyni i na zahradě

16. února 2019 v 07:38

Více než miliarda lidí na Zemi nemá přístup k nezávadné pitné vodě. U nás se spotřebuje za den průměrně 93 litrů vody na osobu, zatímco v nejchudších částech světa se lidé musí spokojit i s 10 litry na den.

Veolia pomáhá v boji s kůrovcem

14. února 2019 ve 12:53

Přední čeští entomologové a odborníci na umělou inteligenci spojili síly v rámci projektu na podporu rozvoje vědy a techniky Česká hlava k boji proti kůrovci. Pomocí systémů s umělou inteligencí vytvářejí program, který z leteckých snímků lesů automaticky vyhledá a označí stromy, které jsou...

Když jde o srdce. Den zdraví na Šestce

12. února 2019 v 10:33

Ve čtvrtek 14. února budou na Šestce desítky doktorů, sester, mladých mediků a další odborný personál z Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích.

David Frej: Život bez zánětu

9. února 2019 v 10:15

Zánět je reakcí imunitního systému, která nás chrání proti toxinům, infekcím a poranění. Chronický zánět, který v těle přetrvává dlouhou dobu, ovšem způsobuje závažné poškození a poruchy vedoucí k chronickým onemocněním.

Každá plechovka se počítá

6. února 2019 v 10:58

Úspěšný celoevropský projekt Každá plechovka se počítá (Every Can Counts) oficiálně vstupuje do Česka. V České republice chce zvýšit povědomí o výhodách správného třídění nápojových plechovek. Osvěta v jejich třídění ještě nikdy nebyla prezentována zábavnější formou – plechovka je náš hrdina,...

Další články
Nahoru