dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - skorojasno
1°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Víkendové tipy

Ochutnat Itálii můžete na náměstí Jiřího z Poděbrad

Festival Chuť Itálie 2017 nabídne vyhlášenou italskou gastronomii, vzdělávací workshopy i návštěvu italského filmu Naprostí cizinci dnes od 10 do 18 hodin na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Gastronomie bude stěžejním tématem celé akce, ale určitě ne jediným. Dozvíte se o různých italských regionech a můžete načerpat inspiraci pro své budoucí cesty do této oblasti. Na festivalu se budou prezentovat i školy s rozšířenou výukou italského jazyka. Pokud máte rádi Italské automobily, organizátoři slibují i prezentaci věhlasných italských automobilových značek.  Připraveny budou rovněž všemožné vzdělávací workshopy a soutěže o hodnotné ceny.

Přímo z náměstí se budete moci přesunout do žižkovského Atria (Čajkovského 12), kde od 17 hodin bude probíhat vyprávění Pavla Koppa o knize Chvilky s Itálií, na které spolupracoval s Miroslavem Horníčkem. Sobotu můžete zakončit zhlédnutím italského filmu Naprostí cizinci od 18 hodin v Kině Aero.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru