Dnes Středa - zatazeno 7°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 9°C
Středa 28. 2. 2024
Svátek má Lumír
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Ocenění příslušníkům složek Integrovaného záchranného systému
Foto: Praha 11

Ocenění příslušníkům složek Integrovaného záchranného systému

Ve středu 14. září slavnostně udělili starosta Prahy 11 Jiří Dohnal a radní pro sociální věci a zdravotnictví, bezpečnost a prevenci kriminality Petr Jirava ocenění příslušníkům složek Integrovaného záchranného systému za záchranu života a za dlouhodobou spolupráci při zajišťování bezpečnosti na území městské části Praha 11.

Bylo rozdáno celkem dvacet tří květin, medailí, děkovných listů a dárkových košů a současně předali zástupci městské části věcný dar Policii České republiky.

Slavnostní akt byl stvrzen zápisem do kroniky Prahy 11.


Autor: Alo

Muž zemřel po pádu z lešení

26. února 2024 v 18:54

Policie vyšetřuje smrtelný pád muže, který se na Žižkově v pondělí po poledni zřítil z lešení. Policisty zajímá, zda nedošlo k porušení bezpečnosti práce.

V Podolí hořela garáž

25. února 2024 v 10:38

Nad nedělním ránem zasahovali pražští hasiči Praze 4 Podolí u požáru garáže. Informovali o tom na síti X. „Vynesli jsme tlakovou lahev a plameny jsme uhasili dvěma vodními proudy,“ sdělili.

V Ruské ulici někdo na cedule nalepil jména ruských politických vězňů

24. února 2024 v 17:43

Ve Vršovicích v Ruské ulici někdo na zhruba pětadvacet cedulí s názvem ulice a na tramvajovou zastávku nalepil jména ruských politických vězňů a disidentů. Ve vzkazu připevněném na pouliční lampě připomněl druhé výročí vpádu ruské armády na Ukrajinu a také nedávnou smrt ruského opozičního politika...

Další články
Nahoru